Latvijos ledo ritulio rinktinė pateko į pasaulio čempionato atkrintamąsias varžybas. Kaimynai ketvirtfinalyje žais su A grupės nugalėtojais švedais.

„Braliukų“ likimas sprendėsi paskutinėse B grupės rungtynėse. Latviai privalėjo nugalėti pirmenybių šeimininkus danus.

Latvijos rinktinei tai padaryti pavyko – Danijos komanda įveikta 1:0 (1:0, 0:0, 0:0).

Kaimynų pergalę lėmė įvartis pirmajame kėlinyje. 10-ąją minutę tikslus buvo Andris Dzerinis.

Latviai (13 taškų) užėmė ketvirtąją vietą B grupėje. Danai (11 tšk.) liko penkti.

Kituose ketvirtfinaliuose suomiai susitiks su šveicarais, amerikiečiai – čekais, o kanadiečiai – rusais.