Kauno „Žalgiris“ įsirašė labai lengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), galingai baigė reguliarųjį sezoną ir davė šansą jauniems žaidėjams.

Kauniečiai trečiadienį namie 109:52 nušlavė Prienų-Birštono „Vytautą“. Jaunieji Paulius Valinskas, Martynas Sajus, Martynas Arlauskas ir Gytis Masiulis žaidė daugiau nei 20 minučių, 17-metis Rokas Jokubaitis gavo pasireikšti 15 minučių.

4 taškus pelnęs, 3 kamuolius atkovojęs ir rezultatyvų perdavimą atlikęs R.Jokubaitis pasižymėjo tuo, kad pelnė 100-ąjį tašką. „Žalgiryje“ galioja nerašyta taisyklė, kad tą padaręs žaidėjas turi pirkti komandai kažką skanaus. Ar tai būtų picos, saldumynai ar dar kažkas.

Tačiau šios prievuolės jauniausias ekipos narys išvengs, po mačo sakė Šarūnas Jasikevičius.

„Reiškiasi, kad jam pinigai nėra tokie svarbūs“, – apie 17-mečio ramybę pelnant šimtąjį tašką atsiliepė Šaras ir toliau juokavo. – Per tas paskutines minutes pasimato, kas labai vertina savo eurus, o kas lengviau su jais skiriasi. Bet keik žinau, Beno sumokės už jį, nes su baronka išėjo“.

Beno Udrihas šiose rungtynėse per devynias minutes taškų nepelnė ir buvo vienintelis nepasižymėjęs žalgirietis.