Trečiadienio vakarą atsakomose Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse „Roma“ klubas namuose 4:2 (1:2) palaužė Liverpulio futbolininkus. Rungtynėse neapsieita be kurioziškų įvarčių.

Pirmasis įvartis pelnytas po grubios belgo Radjos Nainggolano klaidos jau 9-ąją dvikovos minutę. Tačiau dar keistesnis įvartis pelnytas 15-ą minutę, kai „Liverpool“ gynėjo atmuštas kamuolys pataikė į Jameso Millnerio galvą ir įskriejo į savus vartus.

Iškart po rungtynių savo „Twitter“ paskyroje futbolininkas paskelbė linksmą žinutę: „Gal žinote kas nors, kaip nuplauti nuo savo galvos Čempionų lygos logotipą“, - juokavo J. Millneris.

Atsakydamas į klausimus „BT sport“ sportininkas teigė, jog toks įvartis jo karjeroje pirmas. „Tai nutinka kartą iš tūkstančio“, - pridėjo J. Millneris.

Pirmąją komandų akistatą Anglijoje 5:2 laimėję „Liverpool“ futbolininkai. Tokio rezultato pakako, kad klubas po 11-os metų pertraukos prasibrautų į Čempionų lygos finalą.