20
„Roma“ klubui nepavyko sukurti dar vieno stebuklo (nuotr. SCANPIX)

UEFA čempionų lygos finale Kijeve matysime Madrido „Real“ ir „Liverpool“ komandų akistatą.

20

Trečiadienio vakarą atsakomose pusfinalio rungtynėse „Roma“ klubas namuose 4:2 (1:2) palaužė Liverpulio futbolininkus.

Tačiau tokia rungtynių baigtimi labiau džiaugėsi britų ekipa.

Pirmąją komandų akistatą Anglijoje 5:2 laimėję „Liverpool“ futbolininkai po 11-os metų pertraukos prasibrovė į Čempionų lygos finalą.

„Roma“ klubo viltis stebuklingai išsigelbėti iki minimumo sumenkino jau 9-ąją dvikovos minutę tiksiu smūgiu pasižymėjęs Sadio Mane (0:1).

Praėjus vos 6-ioms minutėms kuriozišką įvartį į savo vartus įsimušė „Liverpool“ saugas Jamesas Milneris (1:1).

Įpusėjus kėliniui Georginio Wijnaldumas pasinaudojo sumaištimi „Roma“ baudos aikštelėje ir dar kartą išvedė į priekį svečius iš Anglijos (1:2).

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai prabilo greitu įvarčiu. 52-ą minutę Edinas Džeko smūgiu iš baudos aikštelės pasiuntė kamuolį į „Liverpool“ vartus (2:2).

Penktąjį ir gražiausią rungtynių įvartį 86-ą minutę pelnė Radja Najnggolanas pirmą kartą šiame mače išvedęs „Roma“ klubą į priekį (3:2).

Per pridėtą laiko trečią minutę Italijos sostinės klubas spėjo pasižymėti dar kartą, kai 11-os metrų baudinį realizavo tas pats R.Najnggolanas (4:2).

Tačiau teisėjas po šio epizodo iškart paskelbė susitikimo pabaigą.

UEFA čempionų lygos finalas Ukrainos sostinėje Kijeve įvyks gegužės 26-ą dieną.