18
Rungtynių akimirkos (nuotr. SCANPIX)

Domanto Sabonio ir Indianos „Pacers“ sezonas baigtas po įnirtingos septynerių rungtynių serijos prieš Klivlando „Cavaliers“. Lemiamose rungtynėse lietuvio ekipa išvykoje 101:105 (19:31, 24:23, 31:22, 27:29) nusileido „Cavs“ klubui ir pralaimėjo seriją 3-4.

18

Rytų konferencijos pusfinalyje „Cavaliers“ susitiks su Jono Valančiūno Toronto „Raptors“.

D.Sabonis per 25 minutes pelnė 10 taškų (3/9 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir prasižengė šešis kartus.

„Pacers“ nesustabdė LeBrono Jameso, kuris suvertė 45 taškus (14/22 dvit., 2/3 trit., 12/15 baud.), atkovojo 9, perėmė keturis kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynes žymiai geriau pradėjo šeimininkai. „Pacers“ pirmas penkias minutes nesugebėjo pelnyti taškų iš žaidimo ir „Cavs“ gan greitai susikrovė dviženklį pranašumą.

Jį „Cavaliers“ išlaikė iki pat trečio kėlinio, o tam daugiausiai įtakos turėjo įspūdingas L.Jameso žaidimas. Be keitimų rungtyniavęs puolėjas per pirmą rungtynių pusę surinko net 26 taškus.

„Pacers“ pabudo tada, kai užsikūrė lyderis Victoras Oladipo. Trečiajame kėlinyje D.Sabonio klubas vos per pirmas penkias minutes panaikino atsilikimą ir išsiveržė į priekį. V.Oladipo per kėlinį pelnė 14 taškų ir sugrąžino savo klubą į kovą.

Lemiama dvylikos minučių atkarpa prasidėjo „Pacers“ tyla – jie nesugebėjo taškų pelnyti daugiau nei dvi minutes ir leido „Cavs“ klubui atitrūkti devyniais taškais.

Netrukus D.Sabonis pasižymėjo galingu dėjimu, bet lietuvis dažniau šaudė pro šalį nei buvo itin naudingas.

„Pacers“ vis bandė kabintis į varžovus, bet „Cavaliers“ visiems išpuoliams turėjo atsakymus ir šventė pergalę.

V.Oladipo pralaimėjusiems surinko 30 taškų (6/12 dvit., 4/9 trit., 6/9 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir perėmė tris kamuolius.

23 taškus pridėjo Darrenas Collisonas. „Cavaliers“ ekipoje L.Jamesui neblogai talkino 15 taškų surinkęs ir 10 kamuolių atkovojęs Tristanas Thompsonas ir Kevinas Love’as su 14 taškų.