17
Rekordus gerinusį Sabonį „užgesino“ pergalingas LeBrono metimas su sirena (nuotr. SCANPIX) tv3.lt fotomontažas

NBA atkrintamosiose varžybose itin skaudų pralaimėjimą išvykoje patyrė Indianos „Pacers“ krepšininkai.

17

Indianapolio ekipa ketvirtame kėlinyje panaikino dviženklį Klivlando „Cavaliers“ pranašumą, tačiau pralaimėjo penktąsias serijos rungtynes rezultatu 95:98 (25:23, 31:26, 17:32, 22:17).

Serijoje iki keturių pergalių LeBrono Jameso vedamas Ohajo valstijos klubas persvėrė rezultatą savo naudai – 3:2.

Geriausias karjeros rungtynes atkrintamose varžybose sužaidęs Domantas Sabonis aikštelėje iš viso praleido 33 minutes.

Per šį laiką lietuvis pelnė 22 taškais (8/12 dvit., 6/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė kamuolį ir sykį suklydo.

Lemiamo kėlinio pradžioje „Cavs“ pirmavo 86:75, tačiau ramios dvikovos baigties ši persvara negarantavo.

Svečiai iš Indianapolio patyliukais mažino atsilikimą, o likus žaisti 33 sekundes taikliu dvitaškiu metimu skirtumą išlygino D.Sabonis (95:95).

Vis tik, paskutinis žodis šiame mače priklausė Karaliui Jamesui.

Likus trims sekundėms perdavimą iš užribio priėmęs „Cavaliers“ lyderis ryžosi atlikti tokimą metimą

Su rungtynių pabaigą skelbiančia sirena tinklelį skrodęs kamuolys padovanojo šeimininkams fantastišką pergalę – 98:95.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 44 (14/24 met., 15/15 baud., 10 atk. kam., 8 rez. perd., 5 kl.), Kyle'as Korveris 19 (5/9 trit.), Kevinas Love'as 11 taškų (2/11 met., 10 atk. kam.).

„Pacers“: Domantas Sabonis 22, Thaddeusas Youngas 16 (8/9 met., 6 atk. kam.), Victoras Oladipo (2/15 met., 1/7 trit., 12 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Lance'as Stephensonas po 12, Bojanas Bogdanovičius 11 taškų (3/5 trit.).