29
Jonui Valančiūnui beliko skaniai pasijuokti iš amerikiečio (nuotr. SCANPIX) tv3.lt fotomontažas

Trečiose NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse tarp Toronto „Raptors“ ir Vašingtono „Wizadrs“ ekipų netrūko nevaldomų žaidėjų emocijų.

29

Į vieną iš tokių epizodų trečiajame rungtynių kėlinyje pakliuvo ir Jonas Valančiūnas.

Pražangą puolime užsidirbęs lietuvis nenoriai skyrėsi su kamuolio rankose.

Tuo neliko patenkintas „Wizards“ krepšininkas Bradley Bealas.

Bandydamas atimti kamuolį iš lietuvio rankų amerikietis gerokai prarado savitvardą ir apsikabino aukštaūgį.

Vis tik žaidimo įrankis taip ir liko pas Joną, o NBA žvaigždė už nesuvaldytas emocijas užsidirbo techninę pražangą.

Tiesa, pasibaigus rungtynėms aikštelę geresnės nuotaikos paliko amerikietis.

Jo komanda šventė pergalę rezultatu 122:103 ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą – 1:2.

Konflikte pagrindiniu smuiku griežęs Bealas šįkart pelnė 28 taškus (6/10 dvit., 4/9 trit., 4/5 baud. met.) ir buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių.

Valančiūnas šiame mače ant parketo praleido 23 minutes ir per jas pelnė 14 taškų (5/7 dvit., 1/1 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius ir 2 perėmė bei kartą suklydo ir dukart prasižengė.