Atėnų „Panathinaikos“ sužaidė geriausias sezono rungtynes ir pergalingai pradėjo Eurolygos ketvirtfinalio seriją prieš Madrido „Real“.

Namie žaidę graikai varžovus nušlavė net 95:67 (26:13, 20:17, 31:14, 18:23).

„Pao“ jau rungtynių pradžioje ispanus pasiuntė į nokautą - pusę kėlinio neleido pelnyti taškų ir šovė į priekį net 20:0.

„Real“ dar bandė kabintis ir vytis varžovus, bet antro smūgio sulaukė trečiajame kėlinyje, kurį pralaimėjo net 14:31.

Lietuvis Lukas Lekavičius aikštėje pasirodė tik tada, kai ekipas skyrė 30 taškų ir nugalėtojas klausimų nekėlė.

Įžaidėjas žaidė paskutines penkias rungtynių minutes, per kurias spėjo pelnyti 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.) ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Įspūdingai „Panathinaikos“ gretose pasirodė Nickas Calathesas, pelnęs 11 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit.), atlikęs net 16 rezultatyvių perdavimų ir atkovojęs 6 kamuolius.

Nemaža dalis perdavimų pasiekė Mike’ą Jamesą, pelniusį 24 taškus (7/11 dvit., 3/3 trit., 1/1 baud.). Gynėjas taip pat sugriebė 8 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Madrido ekipai Anthony Randolphas pelnė 11, Trey Thompkinsas ir Luka Dončičius po 10 taškų.

Kitos rungtynės Atėnuose vyks ketvirtadienį. Komandos kaunasi iki trijų pergalių.