Italijos krepšinio lygoje dar vieną pergalę iškovojo Milano „EA7 Emporio Armani“. Ji svečiuose 98:93 (24:18, 28:25, 22:20, 24:30) nugalėjo Kantu „Red October“. Prie laimėjimo svariai prisidėjo lietuviai.

„EA7 Emporio Armani“ antrosios mačo pusės pradžioje įgijo dviženklę persvarą ir pergalės iš rankų neišleido.

Artūras Gudaitis per 26 minutes pelnė 16 taškų. Lietuvis pataikė septynis dvitaškius iš aštuonių ir atkovojo aštuonis kamuolius. Puolėjo sąskaitoje – 19 naudingumo balų.

Mindaugas Kuzminskas žaidė 18 minučių, per kurias surinko 10 taškų bei sugriebė šešis kamuolius. Lietuvio kraityje – 11 naudingumo balų.

Kitose rungtynėse susitiko lietuvius savo sudėtyse turinčios komandos. Kapo d’Orlando „Betaland“ išvykoje 75:74 (18:13, 16:22, 21:24, 20:15) palaužė Brindizio „Happy Casa“.

Pergalingą dvitaškį paskutinę sekundę pataikė Justinas Knoxas.

Arnoldas Kulboka nugalėtojams per 23 minutes pelnė tris taškus. Tautvydas Lydeka pralaimėjusiems – 10 per 22. Aukštaūgis pataikė penkis dvitaškius iš septynių ir atkovojo devynis kamuolius. Puolėjo sąskaitoje – 12 naudingumo balų.

Italijos lygoje debiutavo šią savaitę Prienų-Birštono „Vytautą“ palikęs Tomas Dimša. Jis žaidė minutę, per kurią niekuo neišsiskyrė.

Naujoji T. Dimšos komanda – Varezės „Openjobmetis“ – savo aikštėje 80:73 (28:10, 15:25, 12:24, 25:14) nugalėjo Emilijos Redžo „Grissin Bon“.

„EA7 Emporio Armani“ (21 pergalė / 5 pralaimėjimai) pirmauja Italijos lygoje. „Openjobmetis“ (13/13) – septinta, „Happy Casa“ (8/18) – 14-a, „Betaland“ (6/20) – 15-a.