„Manchester City“ žengė dar vieną tvirtą žingsnį Anglijos „Premier“ lygos titulo link. Šįkart „miestiečiai“ svečiuose 3:1 (2:1) nugalėjo Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkus.

22-ąją minutę įmušė Gabrielis Jesusas, 72-ąją – Raheemas Sterlingas. 25-ąją 11 metrų baudinį realizavo Ilkay Gundoganas.

„Tottenham Hotspur“ neišgelbėjo 42-ąją minutę pelnytas Christiano Erikseno įvartis.

„Manchester City“ (87 taškai) užtikrintai pirmauja „Premier“ lygoje. Antrojoje vietoje žengia „Manchester United“ (71 tšk.). Jeigu jis sekmadienį namie sužais lygiosiomis arba pralaimės absoliučiam lygos autsaideriui „West Bromwich Albion“, „Manchester City“ džiaugsis titulu.