Denverio „Nuggets“ (46-34) klubui, kuriame dirba trys lietuviai, nepavyko patekti į NBA atkrintamųjų traukinį.

Lemiame mače „Nuggets“ po pratęsimo 106:112 (26:29, 28:33, 27:24, 20:15, 5:11) nusileido Minesotoss „Timberwolves“ (47-35).

Abi komandos susigrūmė tiesioginėje kovoje – laimėjusi sezoną tęsia toliau, pralaimėjusi keliauja atostogauti.

Šį sezoną „Nuggets“ komandoje dirba net trys lietuviai – generalinio vadybininko pareigas užima Artūras Karnišovas, krepšinio operacijų vadybininko Martynas Pocius, o analizės skyriui vadovauja Tomas Balčėtis.

Jie galėjo tikėtis ir sėkmingos dramos paaigos – likus žaisti dvi minutes „Nuggets“ gynėjas Jamalas Murray išlygino rezultatą (101:101). Tada abi komandos sustojo – dvi minutes nesugebėjo pelnyti taškų ir keliavo žaisti pratęsimo.

Jame „Nuggets“ pirmavo 106:105, bet tada subyrėjo. Paskutines 1 min. 19 sek. pratęsime jie pralaimėjo net 0:11. Nesėkmingai puolę svečiai varžovus stabdė pražangomis, bet šių rankos nedrebėjo.

Nugalėtojams 31 tašką pelnė Jimmy Butleris, 26 Karlas-Anthony Townsas (14 atk. kam.), 18 Andrew Wigginsas, 17 Jeffas Teague.

„Nuggets“ ekipai Nikola Jokičius surinko 35 (10 atk. kam.), Willas Bartonas 24, J.Murray 20.