Madrido „Real“ penktadienį Eurolygos rungtynėse namie 106:86 (27:28, 26:22, 29:19, 24:17) sutriuškino Bambergo „Brose“. Šis mačas sudėliojo atkrintamųjų varžybų mozaiką. Savo varžovą sužinojo ir Kauno „Žalgirio“ krepšininkai.

Žalgiriečiai (18 pergalių / 12 pralaimėjimų) reguliariajame sezone užėmė šeštąją vietą. Jie ketvirtfinalyje žais su Pirėjo „Olympiakos“ (19/11).

Maskvos CSKA (24/6) susitiks su Maskvos srities „Chimki“ (16/14), Stambulo „Fenerbahče“ (21/9) – Vitorijos „Saski Baskonia“ (16/14), Atėnų „Panathinaikos“ (19/11) – „Real“ (19/11).

„Brose“ penktadienį su „Real“ kovėsi du kėlinius. Antrojoje rungtynių pusėje išryškėjo akivaizdus Madrido krepšininkų pranašumas.

„Real“: Anthony Randolphas 23 (5 atkovoti kamuoliai, 5 perimti kamuoliai, 5 išprovokuotos pražangos), Jaycee Carrollas 19, Gustavo Ayonas 14 (6/7 dvitaškių, 8 atk. kam.), Luka Dončičius 12, Rudy Fernandezas 10 (6 rezultatyvūs perdavimai).

„Brose“: Danielis Hackettas 17, Dejanas Musli 16 (7/11 dvit., 8 atk. kam.), Augustine’as Rubitas 12 (7 atk. kam.), Dorellas Wrightas 11.

„Brose“ (11/19) užėmė 12-ąją poziciją.

Kitose rungtynėse „Valencia“ savo aikštėje 87:84 (24:18, 28:21, 9:18, 26:27) įveikė Tel Avivo „Maccabi“.

Svečiai pirmavo vienintelį kartą mače – 2:0 pačioje pradžioje. Vėliau iniciatyva priklausė „Valencia“. Didžiausia persvara – 46:28 (17 minutė).

Vis dėlto „Maccabi“ nepasidavė ir kovojo iki rungtynių pabaigos. Tolimas Itay Segevo metimas galėjo išplėšti pratęsimą, bet Tel Avivo komandos krepšininkas nepataikė.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 15 (5/5 dvit., 7 išpr. praž., 5 atk. kam.), Erickas Greenas 12, Samas Van Rossomas 11, Alberto Abalde 11, Sergi Garcia 11.

„Maccabi“: Norrisas Cole’as 22 (8/13 dvit., 6 išpr. praž., 5 rezultatyvūs perdavimai), Jonah Boldenas 12, Michaelas Rollas 10 (6/6 baudų, 5 atk. kam.).

„Maccabi“ (13/17) liko 10-a, „Valencia“ (12/18) – 11-a.