UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalį triuškinama pergale pradėjo „Liverpool“. Jis savo stadione 3:0 (3:0) nepasigailėjo Anglijos pirmenybių lyderių – „Manchester City“ futbolininkų.

Visi įvarčiai pelnyti per pirmąjį rungtynių pusvalandį.

„Manchester City“ dažnai klydo, o „Liverpool“ siuntė kamuolius į vartų tinklą. 12-ąją minutę tikslus buvo Mohamedas Salah, 21-ąją – Alexas Oxlade’as-Chamberlainas, 31-ąją – Sadio Mane.

„Anfield“ stadiono tribūnas sužavėjo antrasis įvartis. „Liverpool“ saugas paleido fantastišką torpedą iš toli į Edersono ginamus vartus.

Tvirtą žingsnį Čempionų lygos pusfinalio link žengė ir „Barcelona“. Katalonai namie 4:1 (1:0) sutriuškino „Roma“ futbolininkus.

„Barcelona“ per visas rungtynes taip ir neįjungė aukštesnės pavaros, bet tai laimėti nesutrukdė.

Šeimininkams du pirmuosius įvarčius įmušė varžovai. 38-ąją minutę tai padarė Daniele De Rossi, 55-ąją – Kostas Manolas.

59-ąją tarsi puolėjas sužaidė „Barca“ gynėjas Gerardas Pique. Jis nubėgo į greitą ataką ir atsidūrė pirmas prie vartininko Alissono atmušto kamuolio.

80-ąją minutę „Roma“ rezultatą sušvelnino Edinas Džeko, bet 87-ąją minutę po dar vienos gynėjų klaidos įvartį pelnė Luisas Suarezas.

Atsakomąsias rungtynes „Manchester City“ – „Liverpool“ ir „Roma“ – „Barcelona“ žais antradienį.