Zlatanas Ibrahimovičius (nuotr. SCANPIX)

Zlatanas Ibrahimovičius dar kartą įrodė, kad ne veltui yra laikomas vienu geriausių savo kartos puolėjų.

13

36-erių metų švedas vos prieš kelias dienas pradėjo treniruotis su Los Andželo „Galaxy", tačiau apie jį jau kalba visas JAV futbolo pasaulis.

Neseniai puolėjas nutraukė sutartį su Mančesterio „United" klubu ir išvyko ieškoti laimės į MLS (Major League Soccer) pirmenybes.

Švedas savo naujos komandos sudėtyje debiutavo šią naktį Lietuvos laiku. „Galaxy" namuose susigrūmė su kita šio miesto komanda „Los Angeles".

Iš pradžių Z. Ibrahimovičiaus debiutas nesiklostė pagal planą – švedas susitikimą pradėjo ant atsarginių suolo, o jo atstovaujama komanda 48-ąją minutę atsilikinėjo rezultatu 0:3.

Atrodė, kad „Galaxy" neturi jokių šansų, tačiau Ibros pažadinti aikštelės šeimininkai pasiekė fantastišką pergalę.

61-ąją minutę šeimininkai švelnino atsilikimą (1:3), o po 12 minučių skirtumą sumažino jau iki vieno įvarčio (2:3).

Po šio įvarčio savo šou pradėjo 71-ąją minutę aikštėje pasirodęs Z. Ibrahimovičius.

Vos po šešių minučių švedas pakėlė visą stadioną – maždaug iš 35 metrų atstumo nuostabiu smūgiu išlygino rezultatą (3:3), o lyg to būtų negana, 91-ąją susitikimo minutę išplėšė ir pergalę (4:3).