Šeštadienį Lietuvos futbolo A lygos čempionate sužaistos dvi rungtynės.

Centrinėje turo dvikovoje čempionų titulą ginantys Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai 4:1 (1:1) įveikė „Trakus“.

Suvalkiečius 31-ąją minutę į priekį išvedė čilietis Gersonas Acevedo, bet vos po trijų minučių rezultatą išlygino Valentinas Jeriomenka.

Visi pagrindiniai mačo reikalai sprendėsi po pertraukos.

55-ąją minutę taikliai smūgiavo Josipas Tadičius, 65-ąją minutę persvarą padvigubino Andro Švrljuga.

Paskutines „riterių“ viltis 79-ąją minutę sudaužė Karolio Laukžemio įvartis.

13 taškų per 5-ias rungtynes surinkę marijampoliečiai artimiausius persekiotojus turnyro lentelėje lenkia penkiais taškais.

Tuo metu Kauno derbyje minimalią pergalę šventė „Stumbras“, kuris 1:0 palaužė Kauno „Žalgirio“ pasipriešinimą.

Vienintelis susitikimo įvartis krito 68-ąją minutę, kai kamuolį į savus vartus nukreipė Tomas Snapkauskas.

Žalgiriečiai šias rungtynes baigė aikštelėje turėdami vos devynis žaidėjus.

52-ąją minutę dvi geltonas korteles paeiliui gavo Povilas Malakas, o 90-ąją minutę išvytas buvo ir Jurijus Mamajevas.

Ši pergalė „Stumbro“ futbolininkams leido pakilti iš turnyro lentelės dugno.