Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse palaužė Kėdainių „Nevėžį“ 79:73, bet ne tokios eigos tikėjosi treneris Šarūnas Jasikevičius.

Ypač tada, kai žalgiriečiai svečių arenoje antro kėlinio pradžioje pirmavo 31:6. Bet tada „Nevėžio“ krepšininkai pabudo ir ketvirtojo kėlinio viduryje komandas teskyrė du taškai.

Toks auklėtinių nusiteikimas labai nepatiko Š.Jasikevičiui.

„Buvo gera pradžia, o vėliau nustojome žaisti, galbūt galvojome, kad viskas atlikta. „Nevėžis“ kibo mums į atlapus, kaip visos komandos. Šiuo metu nesugebu žaidėjų motyvuoti žaisti LKL, jie pasidarė per didelės žvaigždės, kad čia žaistų. Tai yra mūsų didžiausia problema“, - nusivylęs kalbėjo Š.Jasikevičius.

„Žalgiris“ su 22 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais pirmauja LKL, „Nevėžis“ (6 perg./19 pral.) yra priešpaskutinėje vietoje.