24
„Brighton and Hove Albion“ – Londono „Arsenal“ 2:1 (nuotr. SCANPIX)

Londono „Arsenal“ pralaimėjo trečiąsias Anglijos „Premier“ lygos rungtynes iš eilės. Šįkart „kanonieriai“ sekmadienį svečiuose 1:2 (1:2) nusileido „Brighton and Hove Albion“ futbolininkams.

24

Šeimininkai 26-ąją minutę pirmavo 2:0.

7-ąją minutę tikslus buvo Lewisas Dunkas, 26-ąją – Glennas Murray.

„Arsenal“ iki pertraukos pavyko priartėti. 43-ąją minutę įmušė Pierre’as-Emerickas Aubameyangas.

Antrojoje rungtynių dalyje „Arsenal“ neišsigelbėjo.

Londono komanda pralaimėjo trečiąsias „Premier“ lygos rungtynes iš eilės. Prieš tai „Arsenal“ svečiuose 0:1 nusileido Londono „Tottenham Hotspur“ ir namie 0:3 „Manchester City“.

„Arsenal“ (45 taškai) užima šeštąją „Premier“ lygos poziciją, „Brighton and Hove Albion“ (34 tšk.) – 10-ąją.