Anglijos „Premier“ lygoje svarbią pergalę iškovojo dėl vietos prizininkų trejete kovojanti Londono „Tottenham Hotspur“. Stebuklingai išsigelbėjo „Leicester City“ futbolininkai, rezultatą išlyginę 97-ąją minutę.

„Tottenham Hotspur“ namie 2:0 (1:0) nugalėjo „Huddersfield Town“.

Abu įvarčius pelnė Son Heung-Minas (27, 54 minutėmis). Jam rezultatyvius perdavimus atliko Dele Alli ir Harry Kane’as.

„Leicester City“ savo aikštėje 1:1 (0:1) išsiskyrė su „Bournemouth“.

35-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo svečių atstovas Joshua Kingas.

97-ąją minutę rezultatą išlygino Riyadas Mahrezas.

„Swansea City“ namuose 4:1 (2:0) pranoko Londono „West Ham United“.

Šeimininkams įvarčius pelnė Ki Sung-yuengas (8 min.), Mike’as van der Hoornas (32 min.), Andy Kingas (48 min.) ir Jordanas Ayew (63 min., 11 metrų baudinys), svečiams – Michailas Antonio (79 min.).

„Watford“ savo tvirtovėje buvo pranašesnis už „West Bromwich Albion“ – 1:0 (0:0).

Votfordo komandai pergalingą įvartį įmušė Troy Deeney (77 min.).

„Southampton“ ir „Stoke City“ rungtynes baigė be įvarčių – 0:0.

„Tottenham Hotspur“ (58 taškai) užima trečiąją turnyro lentelės poziciją, „Leicester City“ (40 tšk.) – aštuntąją, „Watford“ (36 tšk.) – devintąją, „Bournemouth“ (33 tšk.) – 11-ąją, „Swansea City“ (30 tšk.) – 13-ąją, „West Ham United“ (30 tšk.) – 14-ąją, „Huddersfield Town“ (30 tšk.) – 15-ąją, „Southampton“ (28 tšk.) – 17-ąją, „Stoke City“ (27 tšk.) – 19-ąją, „West Bromwich Albion“ (20 tšk.) – 20-ąją.