Praėjusią naktį NBA lygoje spindėjo trys krepšininkai – Devinas Bookeris, Jamesas Ennisas ir Russellas Westbrookas.

J. Ennisas, iki rungtynių pabaigos likus septynioms sekundėms, dėjimu išplėšė komandai pratęsimą.

Vis dėlto Detroito „Pistons“ papildomas penkias minutes svečiuose pralaimėjo 2:11, o mačą Orlando „Magic“ – 106:115.

Įspūdinga gynėjų dvikova vyko Finikse, kur vietos „Suns“ 116:124 nusileido Oklahomos „Thunder“.

Pastarąją komandą į pergalę vedė R. Westbrookas. Jis per 40 minučių pelnė 43 taškus, pataikęs 16 metimų iš 25 ir devynias baudas iš 11. Gynėjas atkovojo 14 kamuolių, atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus bei penkis kartus suklydo.

„Suns“ neišgelbėjo galingas D. Bookerio pasirodymas. Gynėjas per 39 minutes surinko 39 taškus, realizavęs 16 metimų iš 28. Amerikietis atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus, atkovojo šešis kamuolius ir penkis sykius suklydo.

Minesotos „Timberwolves“ nuvyko į Jutą bei užpylė varžovus tritaškiais. Vis dėlto to pergalei prieš vietos „Jazz“ nepakako –108:116.

Svečiai pataikė devynis tritaškius iš 17 (53 procentai), bet didžiuliu skirtumu pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 27:45.