Antrą pralaimėjimą iš eilės NBA pirmenybėse patyrė Indianos „Pacers“ (34-27) krepšininkai.

Nate'o McMillano auklėtiniai Atlantoje 102:107 (27:28, 23:27, 15:30, 37:22) nusileido „Hawks“ (19-43) ekipai.

Ketvirto kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai turėjo 22 taškų pranašumą (87:65), tačiau tada „Pacers" kilo į lemiamą šturmą, prie kurio Sabonis prisidėjo atkovotų kamuolių ir rezultatyvių perdavimų gausa.

Likus žaisti minutę Indianos klubas jau kvėpavo varžovams į nugaras (99:101), tačiau galutinai išgelbėti rungtynių nesugėbėjo.

Visą lemiamą ketvirtį aikštėje praleidęs lietuvis per 34 sužaistas minutes pelnė 14 taškų (4/7 met., 0/1 trit., 6/8 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 5 kartus.

„Hawks“: Johnas Collinsas 16 (7 atk. kam.), Taureanas Prince'as ir Dewayne'as Dedmonas (9 atk. kam., 4 blk.) po 15, Dennisas Schroderis 14 (4/13 met., 5 rez. perd.), Isaiah Tayloras 13, Mike'as Muscala 12 taškų.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 26 (5/9 trit.), Victoras Oladipo 22 (9/25 met., 1/9 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Lance'as Stephensonas 18, Domantas Sabonis 14 (12 atk. kam.), Thaddeusas Youngas 11 taškų.