Ispanijoje sužaistos ketverios pirmosios Karaliaus taurės aštuntfinalio rungtynės. „Barcelona“ futbolininkai išvykoje nesugebėjo įveikti Vigo „Celta“ ekipos, o Madrido „Real“ įsirašė pergalę.

„Barcelona“ išvykoje su „Celta“ sužaidė 1:1, tad viskas spręsis atsakomajame mače.

15 minutę „Barcelona“ išsiveržė į priekį po Arnaizo Diazo Jose Manuelio įvarčio, bet 31-ąją minutę rezultatą lygino Pione Sisto.

Tuo tarpu „Real“ 3:0 įveikė „Numancia“ ekipą, rungtynes baigusią dešimtiese. 63-ąją minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo Pape Maly Diamanka.

„Real“ ekipai 35-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Garethas Bale’as, tą patį 89-ąją minutę padarė Isco, o galutinį tašką per pridėtą laiką padėjo Borja Moya.