12
Toronto „Raptors“ – Milvokio „Bucks“ 131:127 (nuotr. SCANPIX)

Jonas Valančiūnas žaidė mažiausiai iš aikštėje pasirodžiusių Toronto „Raptors“ krepšininkų. Tuo metu įspūdingą pasirodymą surengė komandą į pergalę vedęs DeMaras DeRozanas. Kanados ekipa savo aikštėje po pratęsimo 131:127 (35:30, 25:26, 28:28, 26:30, 17:13) nugalėjo Milvokio „Bucks“.

12

Šeimininkai rungtynes pradėjo spurtu 9:0. Visus „Raptors“ taškus pelnė D. DeRozanas.

„Bucks“ rezultatą išlygino antrojo kėlinio pradžioje (35:35).

Iki pat rungtynių pabaigos vyko atkakli kova. Likus pusei minutės, D. DeRozanas baudų metimais atstatė pusiausvyrą (114:114).

Kyle’as Lowry pačiame mačo pabaigoje perėmė kamuolį, bet prametė tritaškį. Šansą turėjo ir „Bucks“, tačiau Malcolmas Brogdonas, atakuodamas iš toli, taip pat nebuvo tikslus.

Komandoms teko žaisti pratęsimą. Jame dominavo „Raptors“.

J. Valančiūnas trečiojo kėlinio viduryje sėdo ant suolo ir nuo jo nebepakilo. Vidurio puolėjas rungtynes pradėjo starto penkete bei iš viso aikštėje praleido 16 minučių bei 18 sekundžių. Tai – mažiausias skaičius tarp visų žaidusių „Raptors“ krepšininkų.

Lietuvis pelnė šešis taškus ir atkovojo penkis kamuolius.

Įspūdingas rungtynes sužaidė J. Valančiūno komandos draugas D. DeRozanas. Jis surinko 52 taškus. Tai – šio krepšininko karjeros ir „Raptors“ rekordai.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 52 (17/29 metimų, 13/13 baudų, 8 rezultatyvūs perdavimai, 5 atkovoti kamuoliai), Kyle’as Lowry 26 (7/13 met., 7/10 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 5 pražangos), Serge’as Ibaka 11 (5/19 met., 8 atk. kam.), Fredas VanVleetas 11.

„Bucks“: Ericas Bledsoe 29 (9/15 met., 6/6 baud., 7 atk. kam.), Giannis Antetokounmpo 26 (9/18 met., 7/9 baud., 9 atk. kam., 7 rez. perd.), Khrisas Middletonas 18 (7/17 met.), Thonas Makeris 16 (5/5 baud.), Malcolmas Brogdonas 15 (7/13 met., 6 atk. kam.), Johnas Hensonas 10 (7 atk. kam.).

„Raptors“ (25 pergalės / 10 pralaimėjimų) užima antrąją Rytų konferencijos poziciją, „Bucks“ (19/16) – šeštąją.