Brolius Ballus prisiviliojęs „Vytautas“ jau sulaukė pirmojo rėmėjo

Lietuvoje gerai žinomas verslininkas, didžiausios Rytų Europoje aviacijos įmonių grupės AB „Avia Solutions Group“ ir investicinės bendrovės „ŽIA Valda“ valdybos pirmininkas Gediminas Žiemelis tapo krepšinio įžymybių brolių Ball‘ų naujos komandos rėmėju.

LaVaras Ballas (nuotr. SCANPIX)

JAV krepšininkai broliai devyniolikmetis LiAngelo ir šešiolikmetis LaMelo Ballai sutartį su Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda pasirašė 6 mėn. laikotarpiui. Jų atvykstant į Lietuvą laukiama jau sausio pradžioje.

„Gerai krepšinio pasaulyje žinomos žvaigždės ne tik praturtins „Vytauto“ komandą amerikietiško krepšinio patirtimi bei pakels žaidimo lygį, bet išgarsins, tiksliau, jau garsina Lietuvos vardą pasaulyje. Džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie Lietuvos krepšinio pažangos. Rezultatų siekimas – tai bendra ir verslui, ir sportui, man tai artima ir suprantama, todėl, turėdamas galimybę, neatsisakau padėti siekiantiems tikslo“, – motyvus remti komandą dėstė Gediminas Žiemelis.

REKLAMA

Rėmimo suma, dėl konfidencialumo įsipareigojimų, neatskleidžiama.

„Džiaugiamės sulaukę Gedimino Žiemelio finansinio indėlio. Tai mūsų klubui tikrai vertinga parama. Neabejojame, kad krepšininkai Ball‘ai taps įkvepiančiu pavyzdžiu mūsų žaidėjams, sustiprins visą komandą ir prisidės prie aukštų rezultatų“, – komentavo Prienų-Birštono „Vytautas“ klubo direktorius Adomas Kubilius.

Primename, kad Gediminas Žiemelis yra vienas pagrindinių „Žalgirio“ klubo rėmėjų. Krepšiniui bei kitoms sporto šakoms G. Žiemelio skirta parama vien 2017 metais viršijo 450.000 eurų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų