Ketverių iš eilės nelaimėtų „Premier“ lygos rungtynių seriją su trenksmu nutraukė Londono „Tottenham Hotspur“. Anglijos vicečempionai šeštadienį namie 5:1 (1:0) sutriuškino „Stoke City“ futbolininkus.

Dubliu pasižymėjo Harry Kane’as (54, 65 minutėmis). Po įvartį pridėjo Heung-Min Sonas (53 min.) ir Christianas Eriksenas (74 min.).

Kamuolys pirmąkart vartuose atsidūrė po to, kai jį į savuosius vartus nukreipė Ryanas Shawcrossas (21 min.). 80-ąją minutę „Stoke City“ puolėjas pasižymėjo įvarčiu ir į varžovų stačiakampį.

„Premier“ lygos naujokų dvikovą laimėjo „Huddersfield Town“, savo aikštėje 2:0 (2:0) nugalėjęs „Brighton and Hove Albion“.

Du įvarčius mušė Steve’as Mounie (12, 43 min.).

Dvejos rungtynės baigėsi šeimininkų pergalėmis 1:0. Tokiu rezultatu „Burnley“ įveikė „Watford“, o „Swansea City“„West Bromwich Albion“.

„Swansea City“ pergalingą įvartį pelnė Wilfriedas Bony (81 min.), „Burnley“ – Scottas Arfieldas (45 min.).

Rungtynių dėl raudono kortelės nebaigė raudoną kortelę 39-ąją minutę užsidirbęs „Watford“ futbolininkas Marvinas Zeegelaaras.

Londono „Crystal Palace“ namie 2:2 (2:2) sužaidė su „Bournemouth“.

Svečių gretose dubliu sužibo Jermainas Defoe (10, 45+3 min.). „Crystal Palace“ įvarčius pelnė Luka Milivojevičius (41 min.) ir Scottas Dannas (44 min.). L. Milivojevičius mušė nuo 11 metrų žymos, o baudinio 93-ąją minutę nerealizavo kitas Londono komandos futbolininkas Christianas Benteke.