Trečiadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužibėjo šiame sezone dažnai kritikuojami futbolininkai – Wayne’as Rooney ir Mesutas Ozilas. Fantastišką pergalę išplėšė čempionato lyderė „Manchester City“.

Įspūdingiausią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“. Jis savo aikštėje 5:0 (1:0) sutriuškino „Huddersfield Town“.

Dubliu pasižymėjo Olivier Giroud (68, 87 minutėmis). Po įvartį pelnė ir Alexandre’as Lacazette’as (3 min.), Alexis Sanchezas (69 min.) bei M. Ozilas (72 min.).

Pastarasis, kaip ir Aaronas Ramsey, atliko du rezultatyvius perdavimus.

Namuose 4:0 (2:0) varžovus triuškino ir neseniai trenerį atleidusi Liverpulio „Everton“. Po jos volu pateko Londono „West Ham United“.

Apie save priminė „hetriką“ įmušęs Wayne’as Rooney (18, 28, 66 min.). Įvartį pridėjo ir Ashley Williamsas (78 min.).

W. Rooney pirmąjį tikslų smūgį atliko po to, kai suskubo prie kamuolio, nerealizavęs 11 metrų baudinio. 59-ąją minutę nuo žymos neįmušė ir „West Ham United“ futbolininkas Manuelis Lanzini.

Svečiuose 3:0 (1:0) pranašumą įrodė „Liverpool“, nugalėjęs „Stoke City“.

„Dubliu“ pasižymėjo Mohamedas Salah (77, 83 min.). Kartą kamuolį į vartus siuntė Sadio Mane (17 min.).

„Burnley“ išvykoje 2:1 (1:0) pranoko „AFC Bournemouth“.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Chrisas Woodas (37 min.) ir Robbie Brady (65 min.), pralaimėjusiems – Joshua Kingas (79 min.).

Anglijos čempionė Londono „Chelsea“ iškovojo minimalią pergalę namie – 1:0 (0:0) palaužė „Swansea City“.

Pergalingą įvartį 55-ąją minutę įmušė Antonio Rudigeris.

Įspūdingu stiliumi varžovus nokautavo lygos lyderė „Manchester City“. Ji savo aikštėje 2:1 (0:0) palaužė „Southampton“.

Šeimininkus 47-ąją minutę į priekį išvedė Kevinas De Bruyne. 75-ąją minutę rezultatą išlygino Oriolas Romeu.

„Manchester City“ pergalę 96-ąją minutę išplėšė Raheemas Sterlingas.

„Manchester City“ (40 taškai) – lygos lyderė. „Chelsea“ (29 tšk.) užima trečiąją vietą, „Arsenal“ (28 tšk.) – ketvirtąją, „Liverpool“ (26 tšk.) – penktąją, „Burnley“ (25 tšk.) – šeštąją, „Southampton“ (16 tšk.) – 11-ąją, „Everton“ (15 tšk.) – 13-ąją, „Huddersfield Town“ (15 tšk.) – 14-ąją, „AFC Bournemouth“ (14 tšk.) – 15-ąją, „Stoke City“ (13 tšk.) – 16-ąją, „West Ham United“ (10 tšk.) – 18-ąją, „Swansea City“ (9 tšk.) – 19-ąją.