24
„Liverpool“ – Londono „Chelsea“ 1:1 (nuotr. SCANPIX)

Centrinės Anglijos „Premier“ lygos 13-ojo turo rungtynės šeštadienį Liverpulyje baigėsi lygiosiomis. 1:1 (0:0) išsiskyrė „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“ futbolininkai.

24

Šeimininkus 65-ąją minutę į priekį išvedė Mohamedas Salah, pasižymėjęs po „Chelsea“ futbolininkų klaidos ir rezultatyvaus Alexo Oxlade’o-Chamberlaino perdavimo.

M. Salah įvarčio nešventė, mat žaidė prieš buvusią komandą. Egiptietis „Chelsea“ priklausė 2014–2016 metais, bet šioje ekipoje neįsitvirtino.

83-ąją minutę vyriausiasis „Chelsea“ treneris Antonio Conte į aikštę metė antradienį UEFA Čempionų lygos rungtynėse du įvarčius pelniusį ir tiek pat 11 metrų baudinių uždirbusį Willianą.

29-erių brazilui šeštadienį prireikė poros minučių. Jis 85-ąją atliko perdavimą iš dešinės. Kamuolys nusileido tolimajame vartų kampe.

Rungtynės baigėsi 1:1.

„Chelsea“ (26 taškai) užima trečiąją „Premier“ lygos poziciją, „Liverpool“ (23 tšk.) – penktąją.