Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje sužaistos aštuonerios penktojo turo rungtynės. Kol Paryžiaus „Saint Germain“ smaginosi, centrinėje dvikovoje Turino „Juventus“ ir „Barcelona“ išsiskyrė taikiai.

Mačas tarp dviejų futbolo gigantų baigėsi be įvarčių - 0:0. Katalonai išsaugojo D grupės lyderių poziciją, o „Juventus“ lieka antri.

“Juventus“ ir “Barca“ išsiskyrė be įvarčių (nuotr. SCANPIX)

Netikėtą nesėkmę patyrė A grupės lyderė „Manchester United“, praradusi pirmuosius taškus. Jose Mourinho auklėtiniai 0:1 (0:0) krito prieš „Basel“ po vėlyvo Michaelo Lango įvarčio (89 min.).

M.Langas švenčia pergalę (nuotr. SCANPIX)

„Basel“ po pergalės pakilo į antrą grupės vietą.

Įspūdingą pergalę pasiekė „Saint-Germain“ net 7:1 (4:1) sudorojęs Glazgo „Celtic“. Įdomu tai, kad būtent škotai pirmieji pelnė įvartį, kai jau pirmąją mačo minutę pasižymėjo Moussa Dembele.

Toks šaltas dušas nejuokais supykdė šeiminkus. 9-ąją ir 22-ąją minutę įvarčius mušė Neymaras. Prie brazilo netruko prisijungti ir kitos dvi PSG puolimo žvaigždės - varžovus baudė Edisonas Cavani (28 min.) ir Kylianas Mbappe (35 min.).

Edisonas Cavani (nuotr. SCANPIX)

Antrajame kėlinyje prie trijulės prisijungė Marco Veratti (75 min.), o per dar penkias minutes PSG mušė dukart. Antrą kartą pasižymėjo E.Cavani (79 min.), įvartį pelnė ir Dani Alvesas (80 min.).

PSG grupių etape yra įmušusi jau 24 įvarčius - tai daugiausiai Čempionų lygos istorijoje. Ankstesnis rekordas priklausė Dortmundo „Borussia“ klubui, kuris praėjusiais metais buvo įmušęs 21 įvartį. Paryžiečiai dar turi vienerias rungtynes rekordą pagerinti dar galingiau.

Pergalę šioje grupėje šventė ir Miuncheno „Bayern“, kuris 2:1 (0:0) palaužė Briuselio „Anderlecht“.

Bavarai šventė pergalę (nuotr. SCANPIX)

Robertas Lewandowskis bavarus į priekį išvedė 51-ąją minutę, bet rezultatą lygino Soflane’as Hanni (63 min.).

Vokiečiams pergalę atnešė Corentinas Tolisso (79 min.).

B grupėje užtikrintai pirmauja nesuklupusi PSG, „Bayern“ antras.