NBA čempionė „Golden State Warriors“ (12/4) po dviejų kėlinių atsiliko 22 taškų skirtumu, tačiau trečiajame kėlinyje surengė tokį puolimo šou, kuris nušlavė „Philadelphia 76ers“ viltis.

Stepheno Curry vedama „Warriors“ šventė pergalę 124:116 (28:47, 24:27, 47:15, 25:27).

Po dviejų kėlinių svečiams net nekvepėjo pergale - atsiliko 52:74.

Tačiau trečiajame kėlinyje įrodė, kodėl būtent jie yra NBA čempionai - vieną tritaškį po kito smaigstė kas netingėjo, o kėlinį „Warriors“ laimėjo net 47:15, taip per dvylika minučių ne tik panaikino milžinišką atsilikimą, bet ir susikrovė 10 taškų pranašumą.

S.Curry pelnė 35 taškus (4/9 trit.), Kevinas Durantas prisidėjo 27.

„76ers“ klube Benas Simmonsas buvo arti trigubo dviženklio - 23 taškai, 12 rezultatyvių perdavimų ir 8 atkovoti kamuoliai.

Joelis Embiidas pelnė 21 tašką, po 20 surinko Robertas Covingtonas ir J.J.Redickas.

Penkioliktą pergalę iš eilės įsirašė „Boston Celtics“ (15/2), kurie 110:99 (20:35, 24:15, 36:27, 30:22) įveikė „Atlanta Hawks“ (3/13).

Laimėtojus į priekį tempė puikiai krepšį atakavęs gynėjų duetas - Kyrie Irvingas pelnė 30 taškų (5/6 dvit., 5/6 trit., 5/5 baud. met.) ir 27 taškus pridėjęs Jaylenas Brownas (6/7 dvit., 4/6 trit., 3/7 baud. met.).

Atlantos ekipai Dennisas Schroderis pelnė 23 taškus.