Antrąją pergalę Eurolygos sezone iškovojo Luko Lekavičiaus Atėnų „Panathinaikos“. Ji penktadienį namie 70:68 (19:21, 17:23, 17:11, 17:13) palaužė titulą ginančius Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkus.

Svečiai rungtynes pradėjo 8:2. „Panathinaikos“ pirmajame kėlinyje išlygino rezultatą (17:17).

Iki rungtynių pabaigos likus trims minutėms, svečiai pirmavo 66:61. Tada Atėnų krepšininkai spurtavo 6:0 (67:66). Italas Luigi Datome dviem baudų metimais išvedė „Fenerbahce“ į priekį (68:67), bet sudėtingą pergalingą tritaškį paskutinėmis sekundėmis pataikė Nikos Pappas.

Abi komandos įmetė po septynis tolimus metimus. „Fenerbahce“ tam prireikė 13, „Panathinaikos“ – 23 bandymų.

Svečiai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 35:27.

L. Lekavičius per 12 minučių pelnė tris taškus.

„Panathinaikos“: Nikos Pappas 24 (7/12 dvitaškių, 6 išprovokuotos pražangos), Nickas Calathes 12 (6 rezultatyvūs perdavimai).

„Fenerbahce“: Jan Vesely 15 (5/10 dvit., 5/7 baudų, 7 išpr. praž.), Nicolo Melli 14 (8 atkovoti kamuoliai, 5 pražangos), Bradas Wanamakeris 14 (7 atk. kam., 5 išpr. praž.), Luigi Datome 13.

Abi komandos laimėjusios po dvejas rungtynes iš ketverių.