Milano „AX Armani“ iškovojo pirmąją Eurolygos sezono pergalę. Du lietuvius turinti komanda ketvirtadienį namie 78:74 (17:22, 22:17, 15:14, 24:21) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus.

Tris kėlinius dominavo svečiai. Jie 16-ąją minutę pirmavo 34:19.

Paskutinis ketvirtis priklausė šeimininkams.

„AX Armani“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 41:32.

Mantas Kalnietis prie pergalės per 19 minučių pridėjo 14 taškų, pataikęs šešis dvitaškius iš devynių. Artūro Gudaičio sąskaitoje – septyni taškai ir 11 atkovotų kamuolių per 18 minučių.

„AX Armani“: Jordanas Theodore’as 19 (8/16 dvitaškių, 7 rezultatyvūs perdavimai, 5 atkovoti kamuoliai, 5 išprovokuotos pražangos), Mantas Kalnietis 14 (6/9 dvit.), Kalebas Tarczewski 11 (5/6 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Barcelona“: Thomasas Heurtelis 13 (7 rez. perd.), Juanas Carlosas Navarro 13, Pau Ribas 12.

„AX Armani“ iškovojo pirmąją pergalę per ketverias rungtynes. „Barcelona“ patyrė trečiąjį pralaimėjimą.

Kitose ketvirtadienio rungtynėse Pirėjo „Olympiacos“ namie 92:75 (22:20, 27:20, 25:15, 18:20) pranoko Maskvos srities „Chimki“.

Graikai nuo pat mačo pradžios jautėsi užtikrintai. Jie buvo praradę iniciatyvą antrojo kėlinio pradžioje, bet vėliau tapo nesulaikomi. „Olympiacos“ 30-ąją minutę pirmavo 74:53.

„Olympiacos“ dvitaškius metė 63 (27/43), „Chimki“ – 44 (20/45) procentų taiklumu. Pirėjo komanda kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 39:31 ir atliko daugiau rezultatyvių perdavimų – 39:31.

„Olympiacos“: Nikola Milutinovas 17 (8/8 dvit.), Georgios Printezis 15 (7/8 baud., 5 išpr. praž.), Hollisas Thompsonas 12 (5 atk. kam.), Janis Strelniekas 10.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 23 (9/9 baud., 10 išpr. praž., 5 rez. perd.), Thomasas Robinsonas 19 (8/13 dvit., 11 atk. kam.), Jamesas Andersonas 13 (5 atk. kam.).

Ketvirtąsias rungtynes laimėjęs „Olympiacos“ žengia be kluptelėjimų. „Chimki“ patyrė pirmąją nesėkmę.