Eurolygos rungtynėse Maskvoje naudingai žaidė krepšininkas Lukas Lekavičius. Tuo metu po pralaimėjimo pasitraukė vyriausiasis Vitorijos „Baskonia“ treneris Pablo Prigioni.

L. Lekavičiaus Atėnų „Panathinaikos“ svečiuose 63:81 (15:27, 18:16, 18:17, 12:21) neprilygo Maskvos CSKA.

Šeimininkai pirmavo visas rungtynes. Išskyrus 4-ąją minutę, kai rezultatas buvo lygus (11:11).

CSKA pranašumas didžiausią ribą pasiekė 38-ąją minutę. Tada Maskvos krepšininkai pirmavo 81:61.

L. Lekavičius per 25 minutes pelnė devynis taškus ir išprovokavo penkias pražangas.

CSKA: Sergio Rodriguezas 25 (5/9 tritaškių, 9 rezultatyvūs perdavimai), Kyle’as Hinesas 21 (9/10 dvitaškių).

„Panathinaikos“: K. C. Riversas 17, Chrisas Singletonas 10 (6 atkovoti kamuoliai, 5 išprovokuotos pražangos).

CSKA laimėjo antrąsias rungtynes, „Panathinaikos“ patyrė antrąją nesėkmę.

„Baskonia“ namie 63:80 (13:28, 26:22, 15:17, 9:13) nepasipriešino „Valencia“ krepšininkams.

Svečiai pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės. Didžiausia persvara pasiekta 36-ąją minutę (77:56).

„Valencia“ pataikė 12 tritaškių iš 24 (50 procentų), „Baskonia“ – penkis iš 26 (19 proc.).

Rungtynės tapo paskutinėmis vyriausiajam „Baskonia“ treneriui P. Prigioni.

„Šios komandos nebetreniruosiu. Esu labai nusivylęs, kad nepatenkinau savo ir klubo lūkesčių. Atsiprašau sirgalių, prezidento bei organizacijos. Negaliu padėti krepšininkams žaisti gero krepšinio ir tai skaudžiausia. Nenoriu daugiau žaloti klubo ar savo žaidėjų“, – po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje kalbėjo P. Prigioni.

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 22 (8/11 dvit., 11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Jaysonas Grangeris 12 (9 rez. perd.).

„Valencia“: Tiboras Pleissas 15 (6/8 dvit., 7 atk. kam., 5 pražangos), Erickas Greenas 15 (7/8 baudų, 7 išpr. praž.), Alberto Abalde 13, Bojanas Dubljevičius 11 (5 atk. kam.), Rafa Martinezas 10.

„Valencia“ laimėjo antrąjį kartą, „Baskonia“ patyrė trečiąją nesėkmę.

Pergalę iškovojo čempionės titulą ginanti Stambulo „Fenerbahce“. Ji namie 81:70 (15:20, 19:14, 28:18, 19:18) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“.

Atkakli ir permaininga kova vyko pirmojoje rungtynių dalyje. Po pertraukos dominavo „Fenerbahce“. Didžiausias jos pranašumas – 12 taškų (56:44).

„Fenerbahce“: Janas Vesely 15 (7/12 dvit., 5 atk. kam., 5 išpr. praž.), Bradas Wanamakeris 14 (5/7 baud., 7 rez. perd., 6 atk. kam., 6 išpr. praž.), Luigi Datome 12, Jamesas Nunnally 11, Marko Guduričius 10.

„Anadolu Efes“: Krunoslavas Simonas 20 (5 atk. kam.), Bryantas Dunstonas 14 (6/8 dvit., 5 atk. kam.), Vladimir Štimacas 12 (6/8 dvit., 5 atk. kam., 5 išpr. praž.).

„Anadolu Efes“ pergalių neturi, „Fenerbahce“ sąskaitoje – du laimėjimai.

Atkakliausios trečiadienio rungtynės vyko Malagoje, kur vietos „Unicaja“ 76:80 (22:24, 13:15, 23:15, 18:26) pralaimėjo Bambergo „Brose“.

Mačas permainingai vyko iki pat pabaigos. 39-ąją minutę rezultatas buvo lygus (76:76), bet tada svečių atakos buvo sėkmingos, o šeimininkų – ne.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 26 (6/7 baud., 7 išpr. praž.), Giorgi Šermadini 10 (5 atk. kam., 5 išpr. praž.).

„Brose“: Ricky Hickmanas 18 (5/5 baud., 7 išpr. praž., 5 praž.), Augustine’as Rubitas 15 (7/7 baud., 11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Lucca Staigeris 13, Maodo Lo 11.