Šeštadienio pavakarę sužaistos dar penkerios Anglijos futbolo „Premier“ lygos rungtynės. Įspūdingiausi rezultatai užfiksuoti Londone ir Mančesteryje.

Sostinės derbyje „Crystal Palace“ namie 2:1 (2:1) nubaudė šalies čempionus – Londono „Chelsea“.

11-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių futbolininkas Cesaras Azpilicueta. 18-ąją minutę rezultatą po kampinio išlygino Tiemoue Bakayoko. Pergalingą „Crystal Palace“ įvartį 45-ąją minutę įmušė traumą išsigydęs Wilfriedas Zaha.

Mančesteryje lijo įvarčiais. Jų buvo devyni – „Manchester City“ 7:2 (3:1) sudorojo „Stoke City“.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Gabrielis Jesusas (17, 55 minutėmis), po vieną – Raheemas Sterlingas (19 min.), Davidas Silva (27 min.), Fernandinho (60 min.), Leroy Sane (62 min.) ir Bernardo Silva (79 min.).

47-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė „Manchester City“ gynėjas Kyle’as Walkeris, o 44-ąją minutę pasižymėjo Mame Biramas Dioufas.

Anglijos vicečempionas Londono „Tottenham Hotspur“ savo aikštėje 1:0 (0:0) nugalėjo „Bournemouth“.

Rungtynių baigtį lėmė 47-ąją minutę Christiano Erikseno pelnytas įvartis.

Namie savo varžovus įveikė ir „Swansea City“, 2:0 (1:0) pranokusi „Huddersfield Town“.

Dubliu žiūrovus pradžiugino Tammy Abrahamas (42, 48 min.).

„Burnley“ ir Londono „West Ham United“ išsiskyrė taikiai – 1:1 (0:1).

19-ąją minutę įmušė Michailas Antonio, o 85-ąją rezultatą išlygino šeimininkų futbolininkas Chrisas Woodas.

„West Ham United“ rungtynes baigė dešimtiese – 27-ąją minutę už antrąją geltoną kortelę iš aikštės pašalintas Andy Carrollas.