Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje klasę pademonstravo Paryžiaus „Saint-Germain“. Prancūzai savo aikštėje sutriuškino Vokietijos čempionus – Miuncheno „Bayern“ futbolininkus. Kitose labai intrigavusiose rungtynėse fantastišką pergalę pasiekė Londono „Chelsea“, svečiuose per pridėtą laiką nugalėjusi Madrido „Atletico“.

Pirmasis dienos mačas vyko Azerbaidžane, kur vietos „Qarabag“ 1:2 (1:2) pralaimėjo „Roma“ komandai. Visi įvarčiai krito per pirmąsias 28 mačo minutes.

Centrinės dienos rungtynės tapo neutralių futbolo sirgalių nusivylimu. „Saint-Germain“ Paryžiuje diktavo sąlygas nuo pat mačo pradžios ir 3:0 sutriuškino Vokietijos grandą „Bayern“.

Michy Batshuayi. Šis žmogus šįvakar itin mylimas „Chelsea“ gerbėjų. Puolėjas įmušė 94-ąją rungtynių minutę, o Anglijos čempionai svečiuose nokautavo „Atletico“ – 2:1.

Įvarčiais prapliupo „Basel“. Šveicarai namie nepasigailėjo Lisabonos „Benfica“ futbolininkų – 5:0.

Varžovus triuškino ir Glazgo „Celtic“, svečiuose 3:0 įrodęs savo pranašumą prieš Briuselio „Anderlecht“.

Keturis įvarčius į Maskvos CSKA vartus pelnė „Manchester United“. UEFA Europos lygos nugalėtojai laimėjo 4:1.

Sunkią pergalę iškovojo Turino „Juventus“, rungtynių pabaigoje namie 2:0 pranokęs Pirėjo „Olympiacos“.

Įvarčių neįmušė, bet nugalėjo „Barcelona“. Jai Portugalijoje pagelbėjo Lisabonos „Sporting“ gynėjas Sebastianas Coatesas, nukreipęs kamuolį į savuosius vartus.

Trečiadienio rezultatai:

Maskvos CSKA – „Manchester United“ 1:4 (0:3)

4 minutė Romelu Lukaku (0:1)

19 min. Anthony Martialis (11 metrų baudinys, 0:2)

27 min. Romelu Lukaku (0:3)

57 min. Henrikhas Mkhitaryanas (0:4)

90 min. Konstantinas Kučajevas (1:4)

„Basel“ – Lisabonos „Benfica“ 5:0 (2:0)

2 min. Michaelas Langas (1:0)

20 min. Dimitri Oberlinas (2:0)

60 min. Ricky van Wolfswinkelis (11 m baudinys, 3:0)

62 min. Andre Almeida (raudona kortelė)

69 min. Dimitri Oberlinas (4:0)

76 min. Blasas Riverosas (5:0)

Paryžiaus „Saint-Germain“ – Miuncheno „Bayern“ 3:0 (2:0)

2 min. Dani Alvesas (1:0)

31 min. Edinsonas Cavani (2:0)

63 min. Neymaras (3:0)

Briuselio „Anderlecht“ – Glazgo „Celtic“ 0:3 (0:1)

38 min. Leighas Griffithsas (0:1)

50 min. Kara Mbodji (į savo vartus, 0:2)

93 min. Scottas Sinclairas (0:3)

Madrido „Atletico“ – Londono „Chelsea“ 1:2 (1:0)

40 min. Antoine’as Griezmannas (11 m baudinys, 1:0)

60 min. Alvaro Morata (1:1)

94 min. Michy Batshuayi (1:2)

Agdamo „Qarabag“ – „Roma“ 1:2 (1:2)

7 min. Kostas Manolas (0:1)

15 min. Edinas Džeko (0:2)

28 min. Adamas Henrique (1:2)

Turino „Juventus“ – Pirėjo „Olympiacos“ 2:0 (0:0)

69 min. Gonzalo Higuainas (1:0)

80 min. Mario Mandžukičius (2:0)

Lisabonos „Sporting“ – „Barcelona“ 0:1 (0:0)

49 min. Sebastianas Coatesas (į savo vartus, 0:1)