Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje klasę pademonstravo Paryžiaus „Saint-Germain“. Prancūzai savo aikštėje sutriuškino Vokietijos čempionus – Miuncheno „Bayern“ futbolininkus. Kitose labai intrigavusiose rungtynėse fantastišką pergalę pasiekė Londono „Chelsea“, svečiuose per pridėtą laiką nugalėjusi Madrido „Atletico“.

Neymaras (nuotr. SCANPIX)

Pirmasis dienos mačas vyko Azerbaidžane, kur vietos „Qarabag“ 1:2 (1:2) pralaimėjo „Roma“ komandai. Visi įvarčiai krito per pirmąsias 28 mačo minutes.

Centrinės dienos rungtynės tapo neutralių futbolo sirgalių nusivylimu. „Saint-Germain“ Paryžiuje diktavo sąlygas nuo pat mačo pradžios ir 3:0 sutriuškino Vokietijos grandą „Bayern“.

Michy Batshuayi. Šis žmogus šįvakar itin mylimas „Chelsea“ gerbėjų. Puolėjas įmušė 94-ąją rungtynių minutę, o Anglijos čempionai svečiuose nokautavo „Atletico“ – 2:1.

Įvarčiais prapliupo „Basel“. Šveicarai namie nepasigailėjo Lisabonos „Benfica“ futbolininkų – 5:0.

Varžovus triuškino ir Glazgo „Celtic“, svečiuose 3:0 įrodęs savo pranašumą prieš Briuselio „Anderlecht“.

Keturis įvarčius į Maskvos CSKA vartus pelnė „Manchester United“. UEFA Europos lygos nugalėtojai laimėjo 4:1.

Sunkią pergalę iškovojo Turino „Juventus“, rungtynių pabaigoje namie 2:0 pranokęs Pirėjo „Olympiacos“.

Įvarčių neįmušė, bet nugalėjo „Barcelona“. Jai Portugalijoje pagelbėjo Lisabonos „Sporting“ gynėjas Sebastianas Coatesas, nukreipęs kamuolį į savuosius vartus.

Trečiadienio rezultatai:

Maskvos CSKA – „Manchester United“ 1:4 (0:3)

4 minutė Romelu Lukaku (0:1)

19 min. Anthony Martialis (11 metrų baudinys, 0:2)

27 min. Romelu Lukaku (0:3)

57 min. Henrikhas Mkhitaryanas (0:4)

90 min. Konstantinas Kučajevas (1:4)

„Basel“ – Lisabonos „Benfica“ 5:0 (2:0)

2 min. Michaelas Langas (1:0)

20 min. Dimitri Oberlinas (2:0)

60 min. Ricky van Wolfswinkelis (11 m baudinys, 3:0)

62 min. Andre Almeida (raudona kortelė)

69 min. Dimitri Oberlinas (4:0)

76 min. Blasas Riverosas (5:0)

Paryžiaus „Saint-Germain“ – Miuncheno „Bayern“ 3:0 (2:0)

2 min. Dani Alvesas (1:0)

31 min. Edinsonas Cavani (2:0)

63 min. Neymaras (3:0)

Briuselio „Anderlecht“ – Glazgo „Celtic“ 0:3 (0:1)

38 min. Leighas Griffithsas (0:1)

50 min. Kara Mbodji (į savo vartus, 0:2)

93 min. Scottas Sinclairas (0:3)

Madrido „Atletico“ – Londono „Chelsea“ 1:2 (1:0)

40 min. Antoine’as Griezmannas (11 m baudinys, 1:0)

60 min. Alvaro Morata (1:1)

94 min. Michy Batshuayi (1:2)

Agdamo „Qarabag“„Roma“ 1:2 (1:2)

7 min. Kostas Manolas (0:1)

15 min. Edinas Džeko (0:2)

28 min. Adamas Henrique (1:2)

Turino „Juventus“ – Pirėjo „Olympiacos“ 2:0 (0:0)

69 min. Gonzalo Higuainas (1:0)

80 min. Mario Mandžukičius (2:0)

Lisabonos „Sporting“„Barcelona“ 0:1 (0:0)

49 min. Sebastianas Coatesas (į savo vartus, 0:1)

Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!

Nėra komentarų. Būk pirmas - komentuok!

Top Video

Internautai pašėlo: mama įkėlė įrašą, kaip mažametis vairuoja ir viršija greitį
DABAR RODOMA
Negalėjo nenufilmuoti: praeiviai stabtelėjo žiūrėti, ką moteris vedžioja lauke
Mama slapta užfiksavo šokiruojantį slaugės elgesį su jos negalią turinčiu sūnumi
Rungtynių akimirka (nuotr. SCANPIX)
Dortmundo „Borussia“ namuose iškovojo puikią pergalę UEFA Čempionų lygoje prieš Milano „Inter“ klubą, kurį nugalėjo antrajame kėlinyje panaikinę dviejų įvarčių deficitą. ...
Antradienio vakarą Londone buvo sužaistos kol kas bene įspūdingiausios rungtynės šiame UEFA Čempionų lygos sezone, kuriose netrūko ir emocijų, ir raudonų kortelių, ir įvarčių. ...