Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje lijo įvarčiais. Vienose rungtynėse įmušti du, trejose – po tris, o dar vienose – keturi įvarčiai.

Lesteryje susitiko dviejų pastarųjų metų Anglijos čempionai. Laimėjo šiemet titulu džiaugęsis klubas – Londono „Chelsea“ 2:1 (1:0) nugalėjo „Leicester City“.

41-ąją minutę įmušė Alvaro Morata, 50-ąją – N’Golo Kante. 62-ąją minutę šeimininkų viltis atgaivino 11 metrų baudinį realizavęs Jamie Vardy.

Anglijos vicečempionai Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkai svečiuose 3:0 (2:0) sutriuškino Liverpulio „Everton“.

28-ąją ir 46-ąją minutėmis pasižymėjo Harry Kane’as, 42-ąją – Christianas Eriksenas.

Tokiu pat rezultatu – 3:0 (2:0) – pergalę šventė ir Londono „Arsenal“. Jis namie įrodė savo pranašumą prieš „Bournemouth“.

6-ąją bei 50-ąją minutėmis įvarčius pelnė Danny Welbeckas, 27-ąją – Alexandre’as Lacazette’as.

„Brighton & Hove Albion“ 3:1 (1:0) namie įveikė „West Bromwich Albion“.

45-ąją ir 48-ąją minutėmis tiksliai smūgiavo Pascalis Grossas, 63-ąją – Tomeras Hemedas. „West Bromwich Albion“ gretose pasižymėjo Jamesas Morrisonas.

„Watford“ svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Southampton“.

38-ąją minutę įmušė Abdoulaye Doucoure, 66-ąją – Darylas Janmaatas.