Londono „Arsenal“ strategui Arsene’ui Wengerui tęsiasi sunkios dienos. Jo komanda svečiuose neturėjo jokių šansų – smogiamasis „Liverpool“ trejetas sutraiškė varžovų futbolininkus rezultatu 4:0 (2:0).

Prie visų trijų „Liverpool“ įvarčių prisidėjo atakuojantis komandos trejetas. 17-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Roberto Firmino. 40-ąją puolėjas atliko rezultatyvų perdavimą, o pasižymėjo Sadio Mane. 57-ąją minutę savo žodį tarė ir Mohamedas Salah. Egiptietis 77-ąją atliko rezultatyvų perdavimą, o įmušė Danielis Sturridge’as.

„Liverpool“ per tris turus iškovojo septynis taškus iš devynių galimų.

„Arsenal“ laimėjo pirmąsias rungtynes, o vėliau dukart patyrė nesėkmes. Stebuklinga pergalė iškovota prieš „Leicester City“ – 4:3.

Sekmadienį laimėjimą iš rankų išleido Anglijos vicečempionė Londono „Tottenham Hotspur“. Ji savo aikštėje 1:1 (0:0) sužaidė su „Burnley“.

49-ąją minutę įmušė Dele Alli. „Burnley“ rezultatą išlygino pačioje rungtynių pabaigoje. 92-ąją minutę pasižymėjo Chrisas Woodas.

„Tottenham Hotspur“ per tris turus turi visų įmanomų rezultatų – pergalę, lygiąsias ir pralaimėjimą.