Planą „B“ turintis Dainius Adomaitis kaltina komandos koncentraciją

Dainiui Adomaičiui – dar vienas galvos skausmas. Traumą patyrė įžaidėjas Lukas Lekavičius. Tiesa, vyriausiasis Lietuvos krepšinio rinktinės treneris turi atsarginį variantą, o dėl visų komandos negandų kaltina koncentraciją.

Lietuva – Islandija (nuotr. Fotodiena.lt/Roko Lukoševičiaus)

– Treneri, kaip vertinate rungtynes?

– Manau, tokiuose mačuose, kurie būna vieni paskutiniųjų, svarbiausi trys dalykai – koncentracija, koncentracija ir dar kartą koncentracija. Negalime taip žaisti – vienam kėliny padaryti aštuonias klaidas, kitam – vieną. Turime būti susikoncentravę. Kitaip yra pavojinga – gaunamos kvailos traumos.

– Kokia Luko Lekavičiaus situacija?

– Išvažiavo darytis tyrimų. Laukiame atsakymų.

– Ką Lukas susižeidė?

– Pėdą.

– Kokia pirmoji diagnozė?

– Laukiame atsakymų. Kol kas gydytojai nieko nesako.

– Galbūt į komandą grįš Adas Juškevičius?

– Kalbėjome apie tai, kad liko dvejos rungtynės, skelbiame 12-uką, bet du žaidėjai, kurie buvo praktiškai iki pabaigos – A. Juškevičius ir Evaldas Kairys yra tie, kurie, jeigu kažkas atsitiktų, bus grąžinti pirmieji.

REKLAMA

– Kokį įspūdį paliko Marius Grigonis įžaidėjo pozicijoje?

– Gerą. Jis vadovavo gan užtikrintai, priėmė gerus sprendimus, atliko gerus perdavimus, neblogai valdė kamuolį.

– Šiandien bandėte pasinaudoti priekinės linijos pranašumu?

– Rungtyniavome prieš komandą, kurios žaidimas labai specifiškas. Esame dideli, norime pasinaudoti savo persvaromis, bet tam reikia kantrybės. Kiekvienas turi tinkamai atlikti savo vaidmenį – gerai perduoti kamuolį, statyti užtvarą, priimti kamuolį. Kalbu apie koncentraciją.

– Varžovai atkovojo 15 kamuolių puldami.

– 11 jų buvo pirmojoje pusėje. Apie tai kalbėjome – laukia daug tritaškių, tolimų metimų. Taip negali būti, kad vienas žmogus tris kartus neatsitvertų varžovo. Tai nepateisinama.

– Ar nemanote, kad krito Artūro Gudaičio žaidimo kreivė?

– Jis nuo pat pradžių gerai užsirekomendavo ir juo pasitikiu. Galbūt Rygoje jo žaidimo laikas buvo sumažėjęs, nes bandėme E. Kairį – ką jis mums galėtų duoti ir ar tai mums naudinga. Artūras visą situaciją žino.

– Ar paskutinėje kontrolinėje dvikovoje su ispanais pamatysime tikrąjį rinktinės pajėgumą?

– Manau, žaidimas kiekvienose rungtynėse turi gerėti. Nepamirškime, kad esame jauna, nauja komanda. Kartais tas jaunatviškas azartas pakiša koją sprendimuose. Tikrai tikiuosi, tikiu, kad mūsų žaidimas kiekvienose rungtynėse gerės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų