Madrido „Atletico“ prieš atsakomąsias pusfinalio rungtynes su „Real“ turėjo sunkią, o gali ir nelabai įmanomą misiją: nubraukti svečiuose įgytą trijų įvarčių deficitą. Nors rungtynių pradžia buvo daug žadanti, tačiau vienas „karališkojo“ klubo įvartis palaidojo „Atletico“ viltis. Nors rungtynės baigėsi 2:1 „Vicente Calderon“ šeimininkų naudai, į finalą žengė „Real“.

Pirmosios geltonos kortelės nereikėjo laukti nei 5 minučių. 4-ąją minutę Danilo už grubią pražangą gavo nuobaudą.

Pirmas pavojingas epizodas prie „Real“ vartų įvyko 5-ąją minutę. Koke mušė iš arti, tačiau vartus išgelbėjo vartininkas. Po kampinio į vartus galva smūgiavo, bet į plotą nepataikė Fernando Torresas.

Kitoje aikštės pusėje greitą ataką sustabdė ir geltoną kortelę užsidirbo Stefanas Savičius. Po standartinės situacijos gerą progą turėjo Casemiro, bet smūgį galva fantastiškai atmušė Janas Oblakas.

Saulis 12-ąją minutę po kampinio galva pelnė pirmąjį „Atletico“ įvartį. Tačiau reikėjo dar dviejų, todėl ilgai nesidžiaugę šeimininkai griebė kamuolį ir skubėjo rungtyniauti toliau.

Fernando Torresas gavo kamuolį baudos aikštelėje, jam per kojas užvažiavo varžovas ir buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį 16-ąją minutę realizavo Antoine Greizmannas.

Po antrojo įvarčio rungtynių tempas šiek tiek nukrito, keletą atakų surengė ir per kampinius laimę bandė Madrido „Real“. Netrūko ir aistrų. Iš pradžių stipriai sustabdytas buvo Cristiano Ronaldo, vėliau grubiai nukirstas ir Antoine`as Griezmannas.

Karimas Benzema krašte puikiai išmaudė tris varžovus, atmetė kamuolį atgal ir, nors pirmasis smūgis buvo atmuštas, laiku ir vietoje atsirado Isco, kuris 42-ąją minutę nuginklavo J. Oblaką. Po šio įvarčio „Atletico“ futbolininkai, norėdami iškovoti bilietą į finalą, turėjo mušti dar tris.

Po pertraukos C. Ronaldo baudos smūgiu iš itin aštraus kampo pabandė nuginkluoti vartininką, tačiau J. Oblakas sužaidė patikimai.

Kitoje aikštės pusėje šansą po pražangos turėjo A. Griezmannas, bet jo baudos smūgis nebuvo tikslus.

Isco ir toliau buvo nuostabus. Tiesa, 55-ąją minutę jo smūgis iš už baudos aikštelės nebuvo tikslus ir kamuolys skriejo šalia virpsto.

Cristiano Ronaldo nebuvo labai pastebimas, bet 58-ąją minutę ir jis turėjo šansą pasižymėti. Marcelo prasiveržė kraštu, atliko perdavimą portugalui, bet jo smūgis buvo netikslus.

Puikią progą turėjo „Atletico“, bet neįtikėtinai savo komandą gelbėjo Keyloras Navasas. Jis atmušė du gerus varžovų smūgius.

Luka Modričius 69-ąją minutę pelnė įvartį, tačiau nuošalėje buvo C. Ronaldo, kuris nelietė kamuolio, tačiau trukdė vartininkui ir dėl to įvartis įskaitytas nebuvo.

Puikią progą 74-ąją minutę turėjo K. Benzemą, kuris galva smūgiavo kamuolį po Marcelo perdavimo, bet smūgiui pritrūko šiek tiek tikslumo. Dar po minutės tas pats K. Benzema buvo nugriautas baudos aikštelėje, bet 11 metrų baudinio teisėjas skirti nesiryžo.

„Atletico“ vėl buvo arti įvarčio, tačiau sėkmė nenusišypsojo. Puikiai išniręs S. Ramosas numušė kamuolį nuo tiesiai prieš vartus atsidūrusio K. Gameiro kojų.

Rungtynių pabaigoje prasidėjo liūtis, lijo kaip iš kibiro, žaibavo, o tai tik apsunkino sąlygas aikštėje. Pati susitikimo pabaiga buvo rami, labai pavojingų progų sukurta nebuvo, o „Real“ bendru rezultatu 4:2 iškeliavo į finalą Kardife, kuriame jų laukia „Juventus“ ekipa.