97
Oklando „Warriors“ – Jutos „Jazz“ 115:104 (nuotr. SCANPIX)

„Warriors“ laimėjo ir antrąsias NBA Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynes. Oklando krepšininkai šįryt Jutos „Jazz“ namie nugalėjo 115:104. „Warriors“ serijoje pirmauja 2:0. Komandos keliasi į Jutą.

97

„Warriors“ tvirtai kontroliavo situaciją viso mačo metu. Šeimininkai pirmavo nuo pirmosios iki paskutiniosios rungtynių minutės. Didžiausias Oklando komandos pranašumas – 20 taškų. Jį „Warriors“ susikrovė dar pirmajame kėlinyje 33:13 (12 minutė).

Šeimininkų pergalę apkartino ketvirtajame kėlinyje patirta Draymondo Greeno kelio trauma.

Oklando krepšininkai pataikė 14 tritaškių. Tam prireikė 31 bandymo (45 procentai). „Jazz“ realizavo 12 tolimų metimų iš 32 (38 proc.).

Šeimininkai atliko 33, svečiai – 19 rezultatyvių perdavimų.

„Warriors“: Kevinas Durantas 25 (6/13 metimų, 13/15 baudų, 11 atkovotų kamuolių,7 rezultatyvūs perdavimai), Stephenas Curry 23 (8/15 met., 7 rez. perd.), Draymondas Greenas 21 (7/13 met., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Klay Thompsonas 14 (6/13 met., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Andre Iguodala 10 (5/12 met., 5 atk. kam.).

„Jazz“: Gordonas Haywardas 33 (11/21 met., 8/9 baud., 5 atk. kam.), Rudy Gobertas 16 (8/12 met., 16 atk. kam.), Shelvinas Mackas 14.

„Warriors“ laimėjo abejas serijos rungtynes Oklande. Pirmasis mačas baigėsi 106:94. Dabar komandos dukart susitiks Jutoje.

Oklando ekipa pirmajame atkrintamųjų varžybų etape 4:0 perlipo Portlando „Trail Blazers“ barjerą. „Jazz“ 4:3 palaužė Los Andželo „Clippers“.

„Warriors“ (67 pergalės / 15 pralaimėjimų) buvo geriausia reguliariajame sezone. „Jazz“ (51/31) Vakaruose užėmė penktąją vietą.