15
San Antonijaus „Spurs“ – Hiustono „Rockets“ (nuotr. SCANPIX)

San Antonijaus „Spurs“ krepšininkai pirmosiose serijos su Hiustono „Rockets“ rungtynėse buvo bejėgiai, tačiau pamoką išmoko. Antrajame susitikime jie susitvarkė su varžovais 121:96 (33:30, 32:25, 23:28, 33:13).

15

Aikštės šeimininkai pirmavo visas rungtynes, „raketos“ priekyje buvo vos vieną kartą. Iki ketvirtojo kėlinio vidurio skirtumas nebuvo labai didelis ir siekė apie 10-15 taškų, bet tada „Spurs“ spurtavo ir galingai užbaigė susitikimą.

Nesustabdomai rungtyniavo Kawhi Leonardas, kuris per 37 minutes pelnė 34 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Tragiškas rungtynes sužaidė „Rockets“ lyderis Jamesas Hardenas. Jis pelnė 13 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, bet pataikė vos 3 metimus ir 17.

Kovą dėl kamuolių „Spurs“ laimėjo 47-32, jie taip pat labai brangino kamuolį ir jį prarado vos 7 kartus.

„Spurs“: K. Leonard (7 atk. kam., 8 rez. perd.) 34, T. Parker 18, L. Aldridge (8 atk. kam.) 15, J. Simmons 14, D. Green 12.

„Rockets“: R. Anderson (8 atk. kam.) 18, E. Gordon 15, C. Capela 14, J. Harden (10 rez. perd., 7 atk. kam., 3/17 met.) 13, P. Beverley 12, Nene 10.