Sekmadienį FIBA Čempionų lygą laimėjo Tenerifės „Iberostar“. Ji 63:59 (16:12, 18:19, 17;15, 12:13) nugalėjo Bandirmos „Banvit“. Rungtynės pasižymėjo įspūdinga lietuvių dvikova.

Mačą dvitaškiu su pražanga pradėjo Turkijos „Banvit“ lietuvis Gediminas Orelikas (3:0 – 2 minutė). Į tai tritaškiu atsakė „Iberostar“ atstovas Marius Grigonis (3:3 – 2 min.).

Tokia puiki ir permaininga tiek komandų, tiek lietuvių kova vyko iki rungtynių pabaigos.

Galiausiai pergalę po įtempto mačo šventė finalo ketverto šeimininkė – Ispanijos „Iberostar“.

M. Grigonis išrinktas naudingiausiu finalo ketverto žaidėju. Lietuvis buvo rezultatyviausias lemiamų rungtynių krepšininkas. Starto penkete mačą pradėjęs lietuvis žaidė 29 minutes, pelnė 18 taškų, pataikęs du dvitaškius iš trijų, keturis tritaškius iš septynių ir abi baudas. 23-ejų krepšininkas atkovojo tris kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

G. Orelikas buvo vienintelis rungtynėse, surinkęs dvigubą dublį. Lietuvis mačą pradėjo nuo jo pradžios, aikštėje praleido 39 minutes, per kurias pelnė 13 taškų ir atkovojo tiek pat kamuolių. 26-erių krepšininkas pataikė tris dvitaškius iš septynių, vieną tritaškį iš devynių, visas keturias baudas. G. Orelikas atliko tris rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Trečiąją FIBA Čempionų lygos vietą iškovojo „Monaco“, mažajame finale 91:77 nugalėjęs Venecijos „Umana Reyer“.