34
Hiustono „Rockets“ – Oklahomos „Thunder“ 105:99 (nuotr. SCANPIX)

Domanto Sabonio sezonas baigtas. Lietuvio atstovaujama Oklahomos „Thunder“ šiąnakt svečiuose 99:105 nusileido Hiustono „Rockets“ ir Vakarų konferencijos ketvirtfinalio seriją pralaimėjo 1:4.

34

Ant bedugnės krašto atsidūrusi „Thunder“ nebeturėjo kur trauktis. Tai suprasdami Oklahomos krepšininkai geriau pradėjo rungtynes. Jie pirmavo 4:0 (2 minutė), 11:4 (6 min.), o po pirmojo kėlinio 22:16.

„Rockets“ 16-ąją minutę išlygino rezultatą (27:27), o po dviejų kėlinių pirmavo (51:44).

Hiustono krepšininkai, siekdami baigti seriją, apsukų nemažino ir po pertraukos. 27-ąją minutę „Rockets“ pranašumas tapo dviženklis (54:44).

Vis dėlto, „Thunder“ ginklų nesudėjo. Nors 29-ąją minutę „Rockets“ pirmavo 11 taškų (61:50), 33-ąją minutę į priekį išsiveržė „Thunder“ (69:68). Ji 35-ąją minutę turėjo septynių taškų pranašumą (77:70).

Svečiai priešinosi iki rungtynių pabaigos. Tačiau Hiustono komanda ketvirtojo kėlinio pradžioje perėmė iniciatyvą, išlygino rezultatą, galiausiai jį persvėrė ir visą likusį laiką pirmavo.

„Thunder“ neišgelbėjo 18 atkovotų kamuolių puolant.

D. Sabonis paskutiniąsias sezono rungtynes, trenerio sprendimu, praleido ant atsarginių žaidėjų suolo.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 34 (8/25 metimų, 16/17 baudų, 8 atkovoti kamuoliai, 5 klaidos), Lou Williamsas 22 (7/14 met., 6/6 baud., 5 atk. kam.), Patrickas Beverley 15 (6/10 met., 8 atk. kam.), Nene 14 (5/8 met., 7 atk. kam.).

„Thunder“: Russellas Westbrookas 47 (15/34 met., 12/17 baud., 11 atk. kam., 9 rezultatyvūs perdavimai, 7 kl.), Jerami Grantas 11 (5 atk. kam.), Alexas Abrinesas 11, Tajus Gibsonas 10 (8 atk. kam.), Victoras Oladipo 10 (6 atk. kam.).

„Rockets“ (55 pergalės / 27 pralaimėjimai) reguliariajame sezone užėmė trečiąją vietą Vakarų konferencijoje, „Thunder“ (47/35) – šeštąją.