Šeštadienį visos 20 Italijos „Serie A“ komandos žaidė 32 turo rungtynes. Pergales iškovojo Turino „Juventus“ ir Neapolio „Napoli“. Abi Romos komandos prarado taškų, o Milano derbis baigėsi lygiosiomis.

„Juventus“ svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo absoliučią pirmenybių autsaiderę „Pescara“.

Abu įvarčius pelnė Gonzalo Higuainas. Argentinietis pasižymėjo 22-ąją ir 43-ąją minutėmis.

Įtikinamą pergalę iškovojo „Napoli“. Jis savo aikštėje 3:0 (0:0) sutvarkė reikalus su „Udinese“.

47-ąją minutę įmušė belgas Driesas Mertensas, 63-ąją – brazilas Allanas, 72-ąją – ispanas Jose Callejonas.

Derbyje stebuklingai išsigelbėjo „Milan“. Jis svečiuose 2:2 (0:2) sužaidė su „Inter“.

Šeimininkai pirmavo po italo Antonio Candrevos ir argentiniečio Mauro Icardi įvarčių, pelnytų atitinkamai 36-ąją ir 44-ąją minutėmis.

„Milan“ neįtikėtinai išsigelbėjo pačioje rungtynių pabaigoje. 83-ąją minutę intrigą grąžino italas Alessio Romagnoli, 97-ąją minutę lygiąsias išplėšė kolumbietis Cristianas Zapata.

„Roma“ savo aikštėje 1:1 (0:1) baigė rungtynes su Bergamo „Atalanta“.

Svečiai pirmavo po 22-ąją minutę slovėno Jasmino Kurtičiaus pelnyto įvarčio. 50-ąją minutę rezultatą išlygino bosnis Edinas Džeko.

Lygiosiomis sužaidė ir Romos „Lazio“, svečiuose 2:2 (1:1) išsiskyręs su „Genoa“.

10-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė argentinietis Giovanni Simeone. Jo tautietis Lucas Biglia 45+2 nerealizavo 11 metrų baudinio, bet rezultatą išlygino pirmas suskubęs prie kamuolio.

78-ąją minutę „Genoa“ dar kartą pirmavo po makedono Gorano Pandevo įvarčio. 91-ąją minutę „Lazio“ išgelbėjo ispanas Luis Alberto.

Rungtynes ant suolo praleido „Lazio“ vartininkas iš Lietuvos Marius Adamonis.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Cagliari“ 4:0 nugalėjo Veronos „Chievo“, „Empoli“ – 2:1 „Fiorentina“, „Sassuolo“ – 2:1 Genujos „Sampdoria“. „Palermo“ ir „Bologna“ sužaidė 0:0, „Torino“ bei „Crotone“ – 1:1.

„Serie A“ pirmauja „Juventus“ (80 taškų), lenkdamas „Roma“ (72 tšk.) ir „Napoli“ (70 tšk.).