Oklahomos „Thunder“ vyriausiasis treneris Billy Donovanas leido pailsėti savo lyderiams. Tuo puikiai pasinaudojo Domantas Sabonis, sužaidęs nuostabias rungtynes. Lietuvis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių – „Thunder“ 100:98 svečiuose įveikė Minesotos „Timberwolves“.

Oklahomos krepšininkai mačą pradėjo 5:0. 8-ąją minutę komandas skyrė dviženklė riba – 22:12. „Thunder“ persvarą padidino ir iki 18-osios taškų (33:15 – 12 minutė).

Antrajame kėlinyje komandas skyrė 22 taškai (38:16 – 14 min.).

„Thunder“ pranašumą išlaikė iki trečiojo ketvirčio pabaigos, kai „Timberwolves“ rezultatą išlygino (62:62 – 31 min.), o vėliau ir persvėrė (70:67 – 35 min.).

Lemiamas kėlinys vyko atkakliai ir permainingai. Oklahomos krepšininkai kėlinio viduryje atitrūko penkiais taškais (90:85 – 43 min.). Likus 44 sekundėms, rezultatą dvitaškiu persvėrė Gorgui Diengas (98:97). „Thunder“ lygybę baudos metimu atstatė Norris Cole’as (98:98), o pergalingą metimą pataikė Victoras Oladipo (100:98). „Timberwolves“ bandė gelbėti Andrew Wigginsas, bet jo tolimas šūvis skriejo pro šalį.

„Thunder“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 54:35.

Vyriausiasis „Thunder“ treneris B. Donovanas šįkart leido pailsėti savo lyderiui Russellui Westbrookui, Andre Robertsonui ir sezono viduryje D. Sabonio vietą starto penkete užėmusiam Tajui Gibsonui.

Taigi D. Sabonis šįkart rungtynes pradėjo nuo pat ginčo kamuolio. 20-metis lietuvis ant parketo praleido 33 minutes, pelnė 19 taškų, atkovojo devynis kamuolius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus. Aukštaūgis pataikė šešis metimus iš 16 bei visas šešias baudas.

„Timberwolves“: Karlas Anthony Townsas 26 (10/20 metimų, 12 atkovotų kamuolių), Gorgui Diengas 19 (9/11 met., 8 atk. kam.), Andrew Wigginsas 18 (7/22 met.), Ricky Rubio 14 (5/5 baudų, 10 rezultatyvių perdavimų).

„Thunder“: Victoras Oladipo 20 (8/16 met., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 8 klaidos), Domantas Sabonis 19 (6/16 met., 6/6 baud., 9 atk. kam.), Norris Cole’as 12, Kyle’as Singleris 11, Stevenas Adamsas 10 (5/6 met., 8 atk. kam.), Enesas Kanteris 10 (8 atk. kam.).

„Thunder“ (47 pergalės / 34 pralaimėjimai) užima šeštąją Vakarų konferencijos poziciją, „Timberwolves“ (31/50) – 13-ąją. Minestos krepšininkai į atkrintamąsias varžybas nepateks, o Oklahomos ekipa pirmajame etape kausis su Hiustono „Rockets“.