35
Niujorko „Knicks“ – Vašingtono „Wizards“ 103:106 (nuotr. SCANPIX)

NBA dar vieną pralaimėjimą patyrė Niujorko „Knicks“. Ji savo aikštėje 103:106 nusileido Vašingtono „Wizards“. Šeimininkų gretose pastebimas buvo lietuvis Mindaugas Kuzminskas.

35

Nors pirmuosius taškus pelnė „Wizards“ lenkas Marcinas Gortatas, „Knicks“ startas buvo geresnis. Niujorko krepšininkai pirmavo 14:10 (4 minutė).

Tada „burtininkai“ atliko įspūdingą spurtą 13:0 (23:14 – 7 min.). Kaip paaiškėjo vėliau, šį atkarpa buvo lemiama.

„Wizards“ dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (31:19 – 8 min.).

Svečiai pirmavo visų likusių rungtynių metu. Vyko savotiškas katės ir pelės žaidimas – „Wizards“ vis atitrūkdavo, „Knicks“ priartėdavo.

Galiausiai intriga pasiekė apogėjų – Carmelo Anthony priešpaskutinę rungtynių minutę rezultatą išlygino (101:101). Tada tritaškį smeigė Vašingtono komandos lyderis Bradley Bealas (104:101). Vėliau gynėjas sumetė abi baudas (106:103). Pratęsimą galėjo išplėšti tolimas C. Anthony metimas. Amerikietis nepataikė.

„Knicks“ pergalės neįsirašė net ir laimėdama kovą dėl atšokusių kamuolių – 49:39. Niujorko krepšininkai sugriebė 20 kamuolių puldami.

M. Kuzminskas aikštėje praleido 17 minučių, per kurias pelnė aštuonis taškus. Lietuvis pataikė keturis metimus iš 10-ies, atkovojo tris kamuiolius ir atliko du rezulatyvius perdavimus.

„Knicks“: Carmelo Anthony 23 (7/19 metimų, 7/9 baudų, 6 atkovoti kamuoliai), Justinas Holiday 16 (7/12 met., 5 atk. kam.), Willy Hernangomezas 13 (5/15 met., 8 atk. kam.), Ronas Bakeris 12 (5/9 met.), Courtney Lee 11 (5/12 met., 8 atk., 5 perimti kam.), Sasha Vujačičius 10.

„Wizards“: Bradley Bealas 25 (7/16 met., 7/7 baud.), Johnas Wallas 24 (9/15 met., 8 rezultatyvūs perdavimai), Marcinas Gortatas 16 (7/7 met.), Kelly Oubre’as 13 (5/8 met., 5 atk. kam.).

„Knicks“ (30 pergalių / 49 pralaimėjimų) užima 12-ąją Rytų konferencijos poziciją, „Wizards“ (48/31) – ketvirtąją. Vašingtono komanda užsitikrinusi vietą atkrintamosiose ir pergalę Pietryčių divizione.