Donatas Motiejūnas nepakilo nuo atsarginių žaidėjų suolo. Jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ savo aikštėje 131:134 nusileido Denverio „Nuggets“.

Rungtynės Naujajame Orleane klostėsi atkakliai ir permainingai.

Abi komandos žaidė rezultatyviai ir dar trečiojo kėlinio pabaigoje pelnė po šimtą taškų.

„Nuggets“, likus pusantros minutės iki rungtynių pabaigos, pirmavo 130:123. Tačiau DeMarcuso Cousinso tritaškiai ir Anthony Daviso ataka „žemė-oras“ padėjo išlyginti rezultatą (131:131).

Denverio komandai persvarą grąžino Wilsono Chandlerio baudos metimas (132:131). Tada „Pelicans“ griebėsi pražangų taktikos, bet išsigelbėti nepavyko. Rezultatą galėjęs išlyginti tolimas Jrue Holiday metimas tikslo nepasiekė.

Svečiai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50:35.

„Pelicans“: Anthony Davisas 41 (18/31 metimų, 5 atkovoti kamuoliai), DeMarcusas Cousinsas 30 (10/22 met., 7/8 baudų, 14 atk. kam., 9 rezultatyvūs perdavimai, 6 pražangos), Jrue Holiday 18 (6/13 met., 13 rez. perd.), Solomonas Hillas 15 (5/11 met.), E’Twaunas Moore’as 13 (6/9 met.).

„Nuggets“: Danilo Gallinari 28 (9/15 met., 5/6 baud., 5 atk. kam.), Gary Harrisas 23 (10/12 met., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Nikola Jokičius 21 (10/18 met., 12 atk. kam.), Wilsonas Chandleris 18 (6/11 met., 7 atk. kam.), Jamalas Murray 16 (7/15 met., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Emmanuelis Mudiay 15 (5/15 met., 7 rez. perd.), Masonas Plumlee 13 (6/12 met., 11 atk. kam.).

„Nuggets“ (37 pergalės / 40 pralaimėjimų) užima devintąją Vakarų konferencijos poziciją. „Pelicans“ (33/45) – 10-ąją. D. Motiejūno komanda nebeturi šansų patekti į atkrintamąsias.