Jonas Valančiūnas buvo netoli dvigubo dublio ir svariai prisidėjo prie Toronto „Raptors“ pergalės. Kanados komanda namie 113:105 nugalėjo Filadelfijos „76ers“.

J. Valančiūnas atkovojo ginčo kamuolį prieš Richauną Holmesą. Tačiau rungtynių pradžia buvo geresnė svečiams. Jie tritaškiu pelnė pirmuosius taškus ir pirmavo 3:0, 5:2, 12:9.

Prasidėjo permaininga kova. „Raptors“ pabėgo 28:24 (11 minutė), bet kėlinį laimėjo „76ers“ – 29:28.

Filadelfijos krepšininkai problemų šeimininkams kėlė iki antrojo ketvirčio vidurio. Vėliau J. Valančiūno komanda atitrūko (58:45 – 23 min.).

Antrojoje rungtynių dalyje „Raptors“ kontroliavo situaciją. 27-ąją minutę komandas skyrė rekordinė riba – 65:51.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas dar labiau išaugo – 111:94 (44 min.).

J. Valančiūnas nežaidė paskutiniųjų 14 rungtynių minučių, o iš viso ant parketo praleido 28. 24-erių lietuvis pasižymėjo 14 taškų, pataikęs septynis dvitaškius iš devynių. Vidurio puolėjas atkovojo aštuonis kamuolius.

Tiek pat, taškų kiek ir Jonas, pelnė „76ers“ lietuvių kilmės kanadietis Nikas Stauskas. Jis 14  surinko per 31 minutę. Gynėjas atliko penkis rezultatyvius perdavimus.

„Raptors“: Serge Ibaka 24 (11/17 metimų, 6 atkovoti kamuoliai, 6 blokai), DeMaras DeRozanas 17 (6/11 met., 5/5 baudų, 9 rezultatyvūs perdavimai), Jonas Valančiūnas 14 (7/9 met., 8 atk. kam.), Jakobas Poeltlas 12 (5/6 met., 5 atk. kam.), DeMarre Carrollas 10 (5 atk. kam.), Normanas Powellas 10.

„76ers“: Timothe Luwawu-Cabarrotas 23 (7/15 met., 6/6 baud.), Dario Šaričius 16 (5/13 met., 5/6 baud), Nikas Stauskas 14 (5 rez. perd.), Geraldas Hendersonas 12 (5/9 met.), Alexas Poythressas 11.

„Raptors“ (47 pergalės / 30 pralaimėjimų) užima trečiąją Rytų konferencijos poziciją. Toronto krepšininkai užsitikrinę vietą atkrintamosiose. „76ers“ (28/49) prasibrauti į lemiamas kovas šansų nebeturi. Ekipa – 13-a Rytuose.