19
„Liverpool“ – Liverpulio „Everton“ 3:1 (nuotr. SCANPIX)

„Liverpool“ apgynė savo tvirtovę – „Anfield“ stadioną. Liverpulio futbolininkai principiniame ir nuožmiame derbyje 3:1 (2:1) nugalėjo to paties miesto „Everton“.

19

Rungtynės prasidėjo aistromis – kietomis pražangomis ir emocijomis.

Pirmieji pavojingą ataką surengė šeimininkai. 8-ąją minutę Sadio Mane it taranas prasiveržė pro kelis „Everton“ futbolininkus ir nestipriu, bet klastingu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą (1:0).

19-ąją minutę itin pavojingai mušė Philippe’as Coutinho. Smūgį šiaip ne taip atrėmė svečių vartininkas Joelis Roblesas. O atšokusį ir į vartus lekiantį kamuolį nuo linijos išmušė kapitonas Philas Jagielka.

28-ąją minutę po kampinio rezultatą išlygino Matthew Penningtonas. Kamuolį galva pamušė P. Jagielka, Ashley Williamsui niekas smūgiuoti neleido. Tačiau M. Penningtonas neklydo (1:1).

31-ąją minutę varžovus išprausė P. Coutinho. Brazilas technišku ir gražiu smūgiu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą (2:1).

„Everton“ antrajame kėlinyje turėjo galimybių po standartinių padėčių ir smūgiuodami iš toli. Tačiau kamuolys vartų linijos bei tinklo nerado.

Skirtingai nei kitoje aikštės pusėje. 60-ąją minutę gražiu smūgiu pasižymėjo prieš tris minutes aikštėje pasirodęs Divockas Origi (3:1). „Everton“ gynėjai belgui leido smūgiuoti iš už baudos aikštelės ribų, o vartininkas J. Roblesas keistai metėsi į kairę. D. Origi smūgiavo į dešinę.

Mačo pabaigoje teko rimtai padirbti ir „Liverpool“ vartų sargui Simonui Mignolet, ir J. Roblesui, bet rezultatas nebepasikeitė.

„Liverpool“ – Liverpulio „Everton“ 3:1 (2:1)

8 min. Sadio Mane (1:0)

28 min. Matthew Penningtonas (1:1)

31 min. Philippe’as Coutinho (2:1)

60 min. Divockas Origi (3:1)

Įspėti: 26 min. Tomas Davies, 40 min. Rossas Barkley, 62 min. Ashley Williamsas (visi – „Everton“), 68 min. Emre Canas („Liverpool“).

„Liverpool“: Simonas Mignoletas, Nathanielis Clyne’as, Joelis Matipas, Dejanas Lovrenas, Jamesas Milneris, Emre Canas, Lucas Leiva, Georginio Wijnaldumas, Sadio Mane (57 min. Divockas Origi), Roberto Firmino (90 min. Ragnaras Klavanas), Philippe Coutinho (74 min. Trentas Alexanderis-Arnoldas).

„Everton“: Joelis Roblesas, Matthew Penningtonas (67 min. Garethas Barry), Ashley Williamsas, Philas Jagielka, Masonas Holgate’as, Tomas Davies (66 min. Enneras Valencia), Idrissa Gueye, Leightonas Bainesas, Rossas Barkley, Romelu Lukaku, Dominicas Calvertas-Lewinas (82 min. Kevinas Mirallas).