33
Milano „Emporio Armani“ – Belgrado „Crvena Zvezda“ 71:78 (nuotr. SCANPIX)

Ketvirtadienį Eurolygoje Kauno „Žalgiriui“ nepalankias pergales iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ ir „Fenerbahce“ (abu – Turkija), Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) bei Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija).

33

Graikai 88:82 (19:21, 22:22, 17:15, 24:30) namie nugalėjo Madrido „Real“ (Ispanija).

Didžiąją permainingų rungtynių dalį pirmavo „Panathinaikos“. Tiesa, rekordinį, aštuonių taškų, pranašumą įgijo pačioje mačo pabaigoje.

„Real“ pergalės nepadėjo iškovoti ir laimėta kova dėl atšokusių kamuolių – 40:30.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 21 tašką surinkęs ir devynis kamuolius atkovojęs Chrisas Singletonas.

Jonas Mačiulis žaidė 15 minučių ir per jas taškų nepelnė.

Be traumuoto Manto Kalniečio besiverčianti Milano „Emporio Armani“ (Italija) namie 71:78 (10:25, 21:18, 19:17, 21:18) pralaimėjo „Crvena Zvezda“.

Svečiai pirmavo nuo pat pirmosios rungtynių minutės. Didžiausia serbų persvara – 18 taškų (28:10 – 11 minutė).

„Crvena Zvezda“ tritaškius metė 39 (10/26), „Emporio Armani“ – 14 (3/21) procentų taiklumu.

„Anadolu Efes“ savo aikštėje 92:87 (17:17, 24:25, 26:15, 25:30) parklupdė Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis).

Kone visą pirmąją rungtynių dalį pirmavo svečiai. Antroji mačo pusė priklausė šeimininkams. Jie 21-ąją minutę persvėrė rezultatą ir varžovams perimti iniciatyvos nebeleido.

„Maccabi“ atliko 27 rezultatyvius perdavimus, „Anadolu Efes“ – 16.

Izrealio komandos neišgelbėjo 23 Victoro Ruddo ir 20 Sylveno Landesbergo taškų.

„Anadolu Efes“ į pergalę vedė 22 taškus surinkęs Jaysonas Grangeris. Bryano Dunstono sąskaitoje – dvigubas dublis (13 taškų ir 12 atkovotų kamuolių).

„Fenerbahce“ 83:78 (27:21, 15:17, 26:18, 15:22) svečiuose pranoko Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija).

Turkai pirmavo visų rungtynių metu. Didžiausias jų pranašumas siekė 18 taškų (63:45 – 28 minutė).

Stambulo krepšininkai pataikė 61 procentą dvitaškių (17/28) ir 44 tritaškių (10/23).

„Fenerbahce“ 26 taškus surinko ir šešis atšokusius kamuolius sugriebė Bobby Dixonas.