69
Detroito „Pistons“ – Niujorko „Knicks“ (nuotr. SCANPIX)

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Niurjoko „Knicks“ 112:120 svečiuose nusileido Bruklino „Nets“. Pralaimėjimą nuo suolo stebėjo lietuvis Mindaugas Kuzminskas, nežaidęs trenerio sprendimu.

69

„Knicks“ 3-ąją minutę pirmavo 5:3, bet tai buvo viskas. „Nets“ greitai perėmė iniciatyvą. Šeimininkai 9-ąją minutę buvo priekyje 29:19.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos skyrė 21 taškas (70:49, 25 minutė). Viskas, ką „Knicks“ pavyko padaryti – sumažinti skirtumą iki šešių (98:104, 43 min.).

„Nets“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 55:43 ir tritaškius metė 50 procentų taiklumu (19/38). Tiesa, Burklino krepšininkai prarado 16 kamuolių.

Šeimininkams 25 taškus pelnė Brookas Lopezas. Vidurio puolėjas atkovojo šešis kamuolius ir pataikė šešis tritaškius iš devynių. Dvigubą dublį surinko Rondae Hollisas Jeffersonas (14 taškų, 11 atkovotų kamuolių).

„Knicks“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 27 Carmelo Anthony taškai. Amerikietis atkovojo septynis kamuolius. Latvis Kristapas Porzingis pasižymėjo 19 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir penkiais blokais.

Niujorko krepšininkai (26 pergalės / 41 pralaimėjimai) Rytuose rikiuojasi 12-i.

Kitose nakties rungtynėse Bostono „Celtics“ 100:80 nugalėjo Čikagos „Bulls“, Indianos „Pacers“ – 102:98 Majamio „Heat“, Portlando „Trail Blazers“ – 110:101 Finikso „Suns“, Hiustono „Rockets“ – 117:112 Klivlando „Cavaliers“, Filadelfijos „76ers“ – 118:116 Los Andželo „Lakers“.

„Celtics“ rungtynėse nuo baudų metimų linijos atakavo keturis kartus.

„Heat“ gretose galingą dvigubą dulį surinko Hassanas Whiteside’as – 26 taškai, 21 atkovotas kamuolys.

Rezultatyviausias nakties rungtynes sužaidė „Trail Blazers“ gynėjas Damianas Lillardas – 39 taškai.

Įspūdingas trigubas dublis – „Rockets“ lyderio Jameso Hardeno sąskaitoje (38 tšk., 10 atk. kam., 11 rezultatyvių perdavimų).